Nuotr.: fotodiena.lt
Nuotr. fotodiena.lt

Einaro Tubučio vedamas Vilniaus „Perlas“ (2-1) ketvirtadienio vakarą Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) susitikime namuose iškovojo antrąją pergalę, kai 107:78 (31:27, 23:19, 32:24, 21:8) pranoko Šilalės „Lūšies“ (0-3) krepšininkus.

26
30
3
80%
8/10

„Perlas“ varžovus pranoko visuose rungtynių ketvirčiuose, o lemiamame kėlinyje „Lūšies“ komandą aplenkė daugiau nei dvigubai (21:8) ir šventė pergalę.

Vilniaus klube labiausiai spindėjo Tubutis, per 21 minutę pelnęs 26 taškus (8/10 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud. met.), atkovojęs 4 ir perėmęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 30 naudingumo balų.

„Lūšies“ gretose rezultatyviausiai žaidė Valdas Undraitis. Sunkusis krašto puolėjas per beveik 22 minutes surinko 21 tašką (3/6 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud. met.), 3 atkovotus ir vieną perimtą kamuolį bei rezultatyvų perdavimą.

„Perlas“ žymiai taikliau atakavo iš žaidimo, kai pataikė 59 procentus (44/74 met.) metimų. Tuo metu „Lūšis“ iš žaidimo realizavo 42 procentus (28/66 met.) bandymų.

„Perlas“: Einaras Tubutis 26, Simas Jarumbauskas 19 (9 atk. kam.), Adas Šimonis 16, Jokūbas Rubinas 14, Ąžuolas Tubelis ir Augustas Marčiuolionis (6 rez. perd.) po 9.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 21 (4/8 trit.), Mindaugas Čepauskas 13 (5 rez. perd.), Raimondas Matutis ir Eimantas Žilius 11 (8 atk. kam.), Justas Košys 10 (6 rez. perd.).