Nuotr.: ZUMA Press – Scanpix
Nuotr. ZUMA Press – Scanpix

Nė karto ketvirtajame kėlinyje nepirmavę ir atsilikdami dviem taškais, Madrido „Real“ (2-0) krepšininkai lemiamą ataką patikėjo vienam šaltakraujiškiausių Eurolygos snaiperių. Šis padarė savo darbą.

16
30
100%
8/8
11

Jaycee Carrolas pataikė tritaškį, likus žaisti 2,4 sek., ir išplėšė „Real“ komandai pergalę namie 86:85 (22:22, 28:22, 15:21, 21:20) prieš Tel Avivo „Maccabi“ (0-2).

„Maccabi“ pirmavo po to, kai Scottie Wilbekinas pataikė dvitaškį, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 10,9 sek.

Po minutės pertraukėlės „Real“ kamuolį persivarė per visą aikštę ir išvedė tritaškiui Carrollą, kurio ranka nesudrebėjo. Tai buvo ketvirtasis taiklus 36 metų snaiperio tritaškis šiose rungtynėse.

„Maccabi“ kitą ataką patikėjo Quincy Acy, bet jo sudėtingas metimas aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Koja kojon ketvirtajame kėlinyje žingsniavusios komandos šį ketvirtį pradėjo nė viena neturėdama pranašumo (65:65) ir vėliau šešis kartus rezultatas buvo lygus.

„Maccabi“ pirmavo 75:72, 77:75, 79:77, 81:79, tačiau visus kartus šeimininkai išlygindavo rezultatą.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei rezultatas buvo 81:81, tačiau tada Facundo Campazzo prametė iš toli, o Madrido krepšininkai prasižengė prieš Scottie Wilbekiną ir šis realizavo abi baudas, likus žaisti 52 sek., taip dar kartą išvesdamas „Maccabi“ į priekį.

Kitoje atakoje Campazzo nepataikė dvitaškio, Rudy Fernandezas neįmetė tritaškio, bet Jordanas Mickey sugriebė kamuolį puolime ir išprovokavo pražangą. Likus žaisti 27,5 sek., „Real“ aukštaūgis sumetė abi baudas, taip dar kartą išlygindamas rezultatą.

Nors Wilbekinas netrukus sugrąžino „Maccabi“ persvarą, paskutinis žodis priklausė Carrollui.

„Real“: Jordanas Mickey 16 (11 atk. kam.), Jaycee Carrollas 14 (4/7 trit.), Anthony Randolphas 11, Facundo Campazzo 10.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22, Elijah Bryantas ir Johnas DiBartolomeo po 15.