Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Stephenas Curry savo puolimo mašiną užkūrė jau pasirengimo etape, o „Golden State Warriors“ draugiškame mače 143:123 (35:31, 35:33, 41:37, 32:22) pranoko Minesotos „Timberwolves“.

Gimimo vieta: Akronas, JAV

Curry vos per 25 minutes pelnė 40 taškų (8/10 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą bei 5 kartus suklydo.

Curry praleido visą ketvirtą kėlinį ir likusius reikalus sutvarkė kiti „Warriors“ žaidėjai. Alfonzo McKinnie pataikė iš po krepšio, Ericas Paschallis surinko 4 taškus paeiliui ir šeimininkai ketvirčio pradžioje jau turėjo 14 taškų pranašumą (119:105).

Neilgai trukus Andrew Harrisonas atseikėjo tolimą metimą ir „Timberwolves“ situacija tapo nepavydėtina – 122:105. Minesotos ekipa taip ir nebeatsitiesė, o aukštą natą puolime išlaikę „Warriors“ šventė triuškinamą pergalę.

„Warriors“: Stephenas Curry 40 (8/10 dvit., 6/9 trit., 5 kld.), Jordanas Poole‘as 19 (3/7 trit.), D‘Angelo Russellas 16 (2/8 trit.), Glennas Robinsonas 13 (5/9 dvit.), Ericas Paschallis 11.

„Timberwolves“: Jarrettas Culveris (4/8 trit.) ir Jake‘as Laymanas (5/9 metimai) po 17, Nazas Reidas 14 (7/11 dvit., 10 atk. kam.), Andrew Wigginsas ir Jeffas Teague po 13, Shabazzas Napieras 10.