Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Kawhi Leonardas pirmą kartą apsivilko Los Andželo „Clippers“ marškinėlius, tačiau tai jo naujajai ekipai pergalės negarantavo.

Doco Riverso auklėtiniai namuose 91:111 (29:23, 32:29, 15:29, 15:30) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ krepšininkų pranašumą, kuriems pasirengimo etape tai buvo antroji pergalė.

Leonardas ant parketo išbuvo 11 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atliko 6 rezultatyvius pardavimus bei atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį.

Po dviejų kėlinių „Clippers“ dar pirmavo 61:52, bet Denverio ekipa sužaidė itin sėkmingą trečiąjį kėlinį. Paullas Millsapas surinko 5 taškus paeiliui ir nurėžė deficitą iki 5 taškų (59:64), o jau ketvirčio viduryje metimą viena ranka pataikė Nikola Jokičius bei rezultatą persvėrė savo ekipos naudai – 67:66.

Galų gale „Nuggets“ trečiąjį kėlinį laimėjo 29:15 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 5 taškų pranašumą – 81:76.

Ketvirtajame kėlinyje Michaelas Porteris įkrovė iš viršaus, Monte Morrisas pridėjo metimą iš po krepšio ir „Nuggets“ persvara tapo dviženklė (87:76). Ketvirčio viduryje Juancho Hernangomezas smeigė tritaškį, Porteris dar kartą įdėjo ir taip nusprendė mačo baigtį – 100:86.

„Nuggets“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Malikas Beasley pelnė 16 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius pardavimus.

Tuo metu Serbijos ir Denverio ekipos žvaigždė Nikola Jokičius per 22 minutes pelnė 10 taškų (5/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), atkovojo 11 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą bei triskart suklydo.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 15 (7/16 dvit., 7 atk. kam.), Lou Williamsas 13 (4/5 dvit.), Landry Shametas 11, Ivica Zubačas 10 (4/6 dvit.).

„Nuggets“: Malikas Beasley 16 (5/6 dvit.), Paulas Millsapas 13 (4/8 metimai), Michaelas Porteris 12 (6/6 dvit.), Nikola Jokičius 10 (5/6 dvit., 11 atk. kam.).