• „Žalgiris“ panaikino 16 taškų deficitą, tačiau galop 81:85 nusileido Milano klubui

• Kauniečiai Eurolygoje lieka be pergalių (0-2)

• Likus 8 sek. teisėjai nepastebėjo, kaip Michaelas Rollas užmynė vidurio liniją, o tuomet kauniečiai atsiliko 2 taškais

• Thomasas Walkupas sužaidė karjeros Eurolygoje rungtynes

Pirmajame kėlinyje įstrigęs Kauno „Žalgiris“ (0-2) lieka be pergalių Eurolygoje. Rungtynėse Milane Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 81:85 (7:23, 29:20, 23:21, 22:21) nusileido vietos „AX Armani Exchange“ (1-1) ir patyrė antrą nesėkmę per tiek pat rungtynių.

Anksti 16 taškų deficitą turėję kauniečiai atsitiesė po ilgosios pertraukos, kai kelis kartus priartėjo iki 3-4 taškų, tačiau mačo eigos taip ir neperlaužė.

Vienuolika taškų iš eilės ketvirtajame kėlinyje pelnęs Thomasas Walkupas buvo priartinęs „Žalgirį“ iki 70:73.

Visgi tada Vladimiras Micovas pataikė iš po krepšio, Michaelas Rollas pridėjo sudėtingą dvitaškį ir šeimininkai pirmavo 7 taškais.

Marius Grigonis pelnė 5 taškus ir likus 25 sek. „Žalgirio“ viltis buvo atkurta – komanda priartėjo iki 2 taškų (79:81). Vladimiras Micovas pataikė dvi baudas, tačiau Grigonis dvitaškiu suteikė dar vieną šansą.

Tuomet „Žalgiriui“ pavyko užspausti varžovus, tačiau teisėjai neįžvelgė nė Rollo kamuolio varymosi pažeidimo, kurio prašė Šarūnas Jasikevičius, nė užmintos vidurio linijos, ką galima pastebėti sustabdžius video transliaciją.

Nuotr. Stopkadras

Galiausiai Sergio Rodriguezas po Artūro Milaknio pražangos pataikė baudos metimus. Kauniečiams per likusias 8 sek. užpulti nebepavyko ir pergalę šventė Milano ekipa.

Geriausias savo karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidė Thomasas Walkupas, kuris per 25 minutes įmetė 19 taškų (7/9 dvit., 5/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir surinko 24 naudingumo balus.

Ankstesni jo rekordai Eurolygoje buvo 14 taškų ir 18 naudingumo balų.

Pirmąsias rungtynes su buvusia savo komanda žaidęs Aaronas White’as nugalėtojams per 20 minučių įmetė 8 taškus (2/4 dvit., 4/5 baudos), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 1 metimą ir surinko 11 naudingumo balų.

14
24
2
3

Pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ įmetė 7 taškus, o antrajame – daugiau nei keturis kartus daugiau (29).

„AX Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas 17 (3/5 trit., 6 rez. perd.), Jeffas Brooksas (2/3 trit., 24 naud. bal.), Vladimiras Micovas 13, Luisas Scola 11, Aaronas White’as ir Kalebas Tarczewski po 8.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 19 (7/9 dvit., 5/5 baudos), Marius Grigonis 13. Lukas Lekavičius 11, Jockas Landale’as 10, Artūras Milaknis 8.

Linkėjimai iš Kauno
Kokia gera mintis buvo bitribuniniu nebelysti į rungtynes kai Žalgiris daužys jų raudonus lavonus, dar tie raudonpadliniai galėtų išnykti ir iš eurolygos komandų temų, kur jie tiek pat supranta kaip apie kosminės technologijas...
2019-10-12
-2
Realus
nesakau, kad butu laimeje, bet ta nuotrauka daug ka pasako. teisejas per puse metro stovi ir nemato vidurio linijos... gal per arti stovejo?
2019-10-12
+21
antras macas is eiles kai is esmes jokiu sansu i pergale net nebuvo,nebent slapiose kaunieciu fantazijose.kaip ir baskai,italai nuruko i prieki ir nei karto neatidave iniciatyvos kaunieciams.kiek dar treneris i starta leis meksikona o ne lekaviciu?kodel ant keitimo negali iseit puikia forma igaves jokubaitis?jis komandoj tik ranksluoscius padavineja?apie centru "zaidima" galima net nepradet,net pries kiaura milana jie nieko neparode tai pries rimtesnius oponentus bus vieni vartai.
alio
Kazin zalgiris su tokia apgailetina sudetim laimes bent 5 rungtynes eurolygoje??aj bet p.x. svarbiausia LKL dauzyti kaimo lygio komandeles 30+ tasku
2019-10-12
+4
Aha
Nekazka :(. Kita savaite svieciasi 0-3. Labai reikejo sitos pergales, dar ivertinant tai, kad pas Armani tiek traumuotu zaideju... Liudna, bet viskas logiska. Net ir su didesniu biudzetu Zalgiris ant popieriaus yra autsaideris, galima pykti ar nesutikti, bet realybe yra tokia.
2019-10-12
+16
pralaimejo tai pralaimejo,tik beda nera potencialo,jankunas bus sausas eile rungtyniu,milaknis ir ulanovas pries pora metu apturejo krepsinio pika,hajasas lyg ginasi,bet puolimas tragedija,perezas net stipriam optimistui ispudzio nedarytu.zodziu greiciausiai,kad siemet gali keistis rosteris
2019-10-12
+22
Valdas
Px,yra viskas normaliai, dar atsities žalgiris, svarbu namuose nepridalinti žalgiriui rungtynių
2019-10-12
+5
adas
lavonas Janjunas antras pagal naudingumą.... kur Jokunžbaitis
2019-10-12
-21
kiek dar treneris leis perez su jankunu i aikste?leday deja taip pat nepasizymejo.eurolyga siemet labai sustiprejo,o zalgiris atvirksciai todel pergales siam sezone bus kurkas reciau nei pernai
2019-10-12
+2
Visi taip pat varė ir ant Brendono, ir ant Whito, ir ant Pangoso, palaukit, čia treneris Šaras, kaip bebūtų bet šiandien jis apdėjo ir mesina, jei ne tas prakeiktas pirmas kėlinys visus likusius laimėjo būtent Šaras. Pergalių skaičius bus didesnis tik tada, kai ir męs galėsim pirkti iš turtingųjų jų žaidėjus, ne tuos kuriuos atleidžia ar iš eurocupo, bet būtent tuos kurių norim, šį sezoną komandoje keturi eurolygos debiutantai, tai yra 33% komandos, tai yra baisu kai eurolyga žvėriškai sustiprėjo, o mes kaip naujokai....
2019-10-12
+23
Sigis
matet kaip.draugiskas zaide ka isdarinejo juodi jaska jau ispindejo zvaigzde su planu savo ner laisves xebrai
2019-10-12
+2
Žalgiris
Jankūnas po praeito sezono traumų jau ir neatsigaus amžius savo daro. O Perez manau laikas pakeisti kažkuom kitu. Šiandien trūko Ulės -3 naudingumo balai:( Jeigu nepirmas kėlinys galbūt būtų laimėję, nes kitus tris laimėjo kėlinius.
2019-10-12
+21
Viska padare tragiska pradziu. Visi kiti keliniai buvo laimeti. Komandai reikia susizaisti, bet aisku Perezas netraukia sito lygio. Bent jau charakteris buvo parodytas, o ne taip kai raudonpyzdziai treciadieni gavo i skura :
2019-10-12
-8
Otan
Bus dugne lentelės zalgiris su Zenitu ir Valencia. O žaidimas tai apgailėtinas, nuspėjamas, neįdomus.
2019-10-12
+12
kaip bebutu taip, bet zalgiris yra siemet ribotu galimybiu, meksikieciui neeina, kiti irgi issiblaske, kur dingo zaidimas baudu aiksteleje, centrai nebesistengia ten bandyt brautis (prazangu daugiau isprovokuotu) Landalui ne kazka epizodu daug buvo, ypac blokai bandant ideti, na dar jei ir praplecia jie ta zaidima, tai kita beda atsiranda pataikymas, na nudziugino Walkupas nors, atsidave komandai rungtyniu pabaigoj pagirtinai👍