Šešioliktąją pergalę Graikijos krepšinio čempionate iškovojo nugalėtojos titulą ginanti Atėnų „Panathinaikos“ ekipa, išvykoje 82:64 (26:16, 15:20, 18:8, 23:20) nugalėjusi Panagiočio Giannakio treniruojamus Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Nuo pirmųjų susitikimo minučių į priekį išsiveržusi Atėnų ekipa pirmavo visą rungtynių laiką. Prasidėjus antrajam ketvirčiui po Andrijos Žižičiaus dvitaškio „Panathinaikos“ persvara siekė 12 taškų (30:18), tačiau daugiausiai Kosto Vasiliadžio ir Marco Jacksono pastangomis 16:5 spurtavę „raudonieji“ priartėjo iki minimumo (34:35).

Vis dėlto Graikijos čempionai šeimininkams įsisiautėti neleido ir netrukus susigrąžino saugų pranašumą (54:40). Ketvirtajame kėlinyje po Šarūno Jasikevičiaus baudų komandas skyrė 23 taškai (76:53).

Jasikevičius nugalėtojams per 23 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškio, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Pirėjo ekipai dėl traumų negalėjo padėti Arvydas Macijauskas ir Renaldas Seibutis.

„Olympiakos“: Milošas Teodosičius 12, Giannis Bourousis 8 (11 atk. kam.), Pagagiotis Vasilopoulos 7, Giorgios Printezis 7, Manolis Papamakarios 7.

„Panathinaikos“: Kennedy Winstonas 26, Vassilis Spanoulis 14 (6 rez. perd.), Mike'as Batiste'as 13 (11 atk. kam.), Dimos Dikoudis 9 ... Šarūnas Jasikevičius 5.

Šešiolika pergalių iš tiek pat galimų iškovojusi „Panathinaikos“ tvirtai pirmauja turnyrinėje pirmenybių lentelėje. Tuo tarpu trečiąją nesėkmę patyrę „Olympiakos“ krepšininkai žengia antri.

Atrinkti (0) Visi (9)
Tai če ir taip aišku kad PANATHINAIKOS visa galva galingesnis
2008-02-18
-2
zee cat
uoj, sori - kazkas jau apie tai parase..
2008-02-18
+2
zee cat
"Ketvirtajame kėlinyje po Šarūno Jasikevičiaus dvitaškio komandas skyrė 23 taškai", o statistikoj parasyta kad Saras nei vieno dvitaskio nepataike.. Paradoxai;)