Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias Berlyno ALBA (1-1) gretose, tačiau to neužteko pergalei pasiekti prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (1-1).

23
32
13
4

Eurolygos vicečempionai savo aikštėje per pratęsimą 106:105 (27:25, 16:15, 26:32, 26:21, 11:10) dramatiškai palaužė svečius iš Vokietijos ir turnyre pasiekė pirmąją pergalę.

Pratęsimo metu visą laiką priekyje buvę šeimininkai po Vasilije Micičiaus tikslių baudos metimų turėjo trijų taškų persvarą (106:103), tačiau Peytonas Siva, likus 26 sekundėms iki mačo pabaigos, sumažino ALBA atsilikimą iki minimumo – 105:106.

Vis dėlto Alto Reneseso kariauna paskutinėje atakoje nusprendė neprasižengti, o už tai turėjo sumokėti – Shane'as Larkinas nepataikė tritaškio, tačiau po jo Berlyno ekipai nebeužteko laiko surengti išpuolio.

„Anadolu Efes“ pratęsimo galėjo išvengti, tačiau paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę Larkino mestas dvitaškis tikslo nepasiekė.

Solidų pasirodymą surengęs Giedraitis svečiams per 31 minutę pelnė 21 tašką (5/9 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Micičiaus ir Larkino duetas.

Buvęs žalgirietis Stambulo klubui per 42 minutes pelnė 23 taškus (3/10 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 32 naudingumo balus.

Tuo metu po traumos grįžęs Larkinas per 30 minučių įmetė 26 taškus (3/7 dvit., 5/9 trit., 5/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 31 naudingumo balą.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 26 (5/9 trit., 5 rez. perd., 31 naud. bal.), Vasilije Micičius 23 (4/6 trit., 13 rez. perd., 32 naud. bal.), Bryantas Dunstonas 18 (7/7 dvit., 26 naud. bal.), Tiboras Pleissas , Alecas Petersas.

ALBA: Rokas Giedraitis 21 (5/9 dvit., 22 naud. bal.), Luke'as Sikma 15, Tyleris Cavanaughas 14, Nielsas Giffey 13, Landry Nnoko ir Peytonas Siva po 10.