Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa pasirengimo NBA sezonui etape išlieka nepralaimėjusi.

Amžius: 23
Ūgis: 211 cm
Svoris: 109 kg
Gimimo vieta: Portlandas, JAV

Nate'o McMillano auklėtiniai po turo Azijoje sugrįžo į JAV ir savo aikštėje 105:87 (24:19, 29:21, 28:21, 24:26) įveikė Čikagos „Bulls“ bei iškovojo trečiąją pergalę draugiškose rungtynėse iš tiek pat galimų.

Sabonis dvikovą pradėjo starto penkete ir per 31 minutę pelnė 8 taškus (3/8 dvit., 0/4 trit., 2/5 baud.) bei atkovojo 14 kamuolių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo T.J. Warrenas, pelnęs 17 taškų (5/9 dvit., 1/3 trit., 4/ 5 baud.). Vis dėlto gynėjas per 28 minutes spėjo suklysti 6 kartus.

Su Saboniu tandemą priekinėje linijoje sudaręs Mylesas Turneris per 28 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei blokavo 5 varžovų metimus.

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavęs Coby White'as per 30 minučių pelnė 24 taškus (6/13 dvit., 4/9 trit., 0/1 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

„Pacers“ NBA sezoną pradės spalio 24-ąją dvikova su Detroito „Pistons“.

„Pacers“: C.J. Warrenas 17 (6 kld.), Dougas McDermottas ir Malcolmas Brogdonas po 14, Mylesas Turneris 13 (5 blk.), Jeremy Lambas ir Edmondas Sumneris po 10.

„Bulls“: Coby White'as 24 (8 atk. kam.), Ryanas Arcidiacono ir Justinas Simonas po 10.