Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pirmasis 2019-ųjų NBA naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas toliau įrodinėja savo vertę.

Naujojo Orleano „Pelicans“ naujokas dominavo prieš geriausiai besiginantį lygos krepšininką Rudy Gobertą, o jo atstovaujama ekipa namuose 128:127 (34:35, 25:32, 30:33, 39:27) dramatiškai palaužė Jutos „Jazz“.

Pergalę „Pelicans“ išplėšė Javonas Bessas, kuris dvitaškiu išvedė savo komandą į priekį, likus 1,4 sekundės iki mačo pabaigos.

Zionas aikštėje praleido 23 minutes ir per jas spėjo pelnyti 26 taškus (8/11 dvit., 1/1 trit., 7/9 baud.) ir atkovoti 5 kamuolius. 19-metis buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

„Jazz“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jeffas Greenas. Puolėjas aikštėje praleido 23 minutes ir pelnė 20 taškų (6/6 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.).

Gobertas ant parketo praleido 24 minutes ir spėjo surinkti 15 taškų (5/5 dvit., 5/7 baud.), atkovoti 3 kamuolius bei blokuoti 2 metimus.

„Pelicans“ pasirengimo etape iškovojo trečiąją pergalę iš tiek pat galimų. Tuo metu „Jazz“ per trejas rungtynes pergalę šventė sykį.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 26 (8/11 dvit.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 22, Brandonas Ingramas 18, Lonzo Ballas 15, Frankas Jacksonas 14.

„Jazz“: Jeffas Greenas 20 (6/6 dvit.), Royce'as O'Neale'as 16, Rudy Gobertas ir Bojanas Bogdanovičius (8 atk. kam.) po 15, Mike'as Conley 13, Donovanas Mitchellas ir Tony Bradley po 10.