Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Ignas Brazdeikis debiutavo Niujorko „Knicks“ klube NBA ikisezoninėse rungtynėse, tačiau tai neišgelbėjo jo atstovaujamos ekipos nuo pralaimėjimo.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Niujorko ekipa savo aikštėje 99:115 (30:24, 17:41, 24:26, 28:24) nusileido Vašingtono „Wizards“ klubui.

Nesėkmę šeimininkams lėmė antrasis kėlinys, kurį „Knicks“ pralaimėjo 17:41.

Brazdeikis aikštėje pasirodė iki mačo pabaigos likus beveik 7 minutėms ir žaidė likusią rungtynių dalį. Per šį laiką puolėjas spėjo pramesti abu tritaškius metimus.

Trečiasis 2019-ųjų NBA naujokų biržos šaukimas R.J. Barrettas per 35 minutes pelnė 15 taškų (4/10 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Bradley Bealas, pelnęs 21 tašką (6/11 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.). Snaiperis per 18 minučių dar spėjo atkovoti 5 kamuolius bei suklysti 3 kartus.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 21, R.J. Barrettas 15, Allonzo Trieras ir Juliusas Randle'as (8 atk. kam.) po 14, Bobby Portisas 13 (9 atk. kam.).

„Wizards“: Bradley Bealas 21 (6/11 dvit.), Moritzas Wagneris 18, Justinas Andersonas ir Jordanas McRae po 15, Thomasas Bryantas 10 (10 atk. kam.).