Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Los Andželo „Lakers“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) turnė Kinijoje baigia be pergalių.

Franko Vogelio auklėtiniai Šendžene 77:91 (19:20, 17:27, 25:23, 16:21) antrą kartą nusileido Bruklino „Nets“ krepšininkams.

Mačo dėl patemptos nykščio sausgyslės nebaigė vienas „Lakers“ lyderių Anthony Davisas. Puolėjas spėjo sužaisti visą pirmąjį kėlinį, per kurį pelnė 6 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį ir blokavo 2 metimus.

„Nets“ iniciatyvą perėmė antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet Carisas LeVertas pataikė du tritaškius iš eilės bei pridėjo porą metimų iš vidutinio nuotolio ir vienas pats surengė „Nets“ spurtą 10:0, po kurio jo ekipa pirmavo 47:36.

Po ilgosios pertraukos LeVertas pataikė dar vieną dvitaškį, o Joe Harrisas bei Taureanas Prince‘as atseikėjo po tritaškį ir „Nets“ įgijo 17 taškų persvarą – 55:38.

Būtent LeVertas nugalėtojų gretose buvo sunkiausiai sustabdomas. Gynėjas per 23 minutes pelnė 22 taškus (5/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius bei 4 kartus suklydo.

Kaip ir Davisas, tik pirmąjį kėlinį sužaidė kita „Lakers“ žvaigždė LeBronas Jamesas. Jis per 12 minučių įmetė 6 taškus (2/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 2/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį.

„Nets“ šiame mače vertėsi be Achilo sausgyslės traumą besigydančio Kevino Duranto ir veido lūžio traumą patyrusio Kyrie Irvingo.

„Nets“: Carisas LeVertas 22 (5/6 dvit., 3/5 trit.), Taureanas Prince‘as 14 (4/5 trit.), Joe Allenas ir Nicolas Claxtonas po 8.

„Lakers“: Avery Bradley 14 (6/9 dvit., 0/4 trit.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 11 (4/8 dvit.), Kostas Antetokounmpo ir JaVale‘as McGee (4/6 dvit.) po 9.