Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

NBA ikisezoninėse rungtynėse lyderių vedama Portlando „Trail Blazers“ patyrė pralaimėjimą. Ji savo aikštėje 118:134 (33:32, 25:33, 31:38, 29:31) nusileido Finikso „Suns“ krepšininkams.

Gimimo vieta: Oakland, JAV

Portlando komandai C.J. McCollumas ir Damianas Lillardas kartu pelnė 45 taškus, tačiau tai komandos neišgelbėjo.

McCollumas surinko 27 taškus (6/10 dvit., 4/7 trit., 3/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Lillardas surinko 18 taškų (3/4 dvit., 2/6 trit., 6/7 baudos), sugriebė 2 kamuolius bei komandos draugams asistavo 4 sykius.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje „Suns“ pirmavo tik vienu tašku (73:72), tačiau tuomet spurtavo 21:7 ir susikrovė 15 taškų atsargą. Ketvirtajame kėlinyje „Blazers“ deficitas nė karto nebuvo vienženklis.

„Suns“ komandoje nežaidė Devinas Bookeris, Ricky Rubio ir Deandre Aytonas. Tuo metu „Blazers“ nepadėjo Pau Gasolis, Rodney Hoodas ir Jusufas Nurkičius.

„Blazers“: C.J. McCollumas 27, Damianas Lillardas 18, Zachas Collinsas 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Anfernee Simonsas 13, Hassanas Whiteside’as 12 (6 atk. kam.).

„Suns“: Kelly Oubre’as 19, Tyleris Johnsonas ir Cameronas Johnsonas po 18, Frankas Kaminsky 16 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), Aronas Baynesas 14, Dario Šaričius (8 atk. kam.) ir Mikalas Bridgesas po 13.