Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Įspūdingą pasirodymą surengusio Nikola Mirotičiaus vedama „Barcelona“ (3-1) Ispanijos ACB lygoje iškovojo sunkią pergalę, kai namuose 97:94 (27:23, 25:23, 22:26, 23:22) nugalėjo Valensijos „Basket“ (2-2) ekipą.

Mirotičius per 31 minutę surinko 33 taškus (6/9 dvit., 4/9 trit., 9/11 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius bei surinko 43 naudingumo balus.

Likus minutei ir 14 sekundžių rezultatas buvo lygus – 92:92, tačiau po dvidešimties sekundžių Mirotičius pataikė dvitaškį ir taip išvedė „Barcelona“ į priekį – 94:92.

Likus 17 sekundžių Malcolmas Delaney pataikė baudos metimą ir padidino atotrūkį iki 3 taškų (95:92), o dvitaškį pridėjęs Victoras Claveras įtvirtino 5 taškų pranašumą – 97:92.

Likus 2 sekundėms Bojanas Dubljevičius dar pataikė dviejų taškų vertės metimą ir sumažino Valensijos klubo atsilikimą iki 3 taškų (94:97), tačiau nuaidėjusi finalinė sirena skelbė „Barcelona“ pergalę.

Valensijos komandos gretose labiausiai pasižymėjo Jordanas Loydas, per 30 minučių surinkęs 30 taškų (4/5 dvit., 4/11 trit., 10/10 baud. met.), 4 atkovotus ir 3 perimtus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 7 išprovokuotas pražangas bei 37 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 33 (6 rez. perd., 5 per. kam., 5 atk. kam., 43 naud. bal.), Malcolmas Delaney 13, Victoras Claveras 11, Kyle’as Kuricas 10, Adamas Hang ir Brandonas Daviesas po 8.

„Basket“: Jordanas Loydas 30 (7 išprov. praž., 37 naud. bal.), Bojanas Dubljevičius 19, Quino Colomas 11.