Nuotr.: USA TODAY Sports
Nuotr. USA TODAY Sports

Čikagos „Bulls“ (1-3) iškovojo pirmąją pergalę ikisezoninėse rungtynėse, o tai padarė ne prieš bet ką, o pačius NBA čempionus.

Jimo Boyleno auklėtiniai išvykoje 105:91 (28:21, 25:17, 39:23, 13:30) susitvarkė su Toronto „Raptors“ (1-2).

Dar vienas puikias rungtynes sužaidė Zachas LaVine‘as, kuris pelnė 26 taškus (5/8 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus ir 4 kartus suklydo.

Tuo metu Lauri Markkanenas prie pergalės pridėjo 15 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/6 baudos), 13 atkovotų kamuolių ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Daug intrigos šiame susitikime nebuvo. „Bulls“ po dviejų kėlinių jau pirmavo 53:38, o trečiajame kėlinyje dominavę svečiai vienu metu turėjo 36 taškų pranašumą – 89:53. Tiesa, „Raptors“ šiek tiek atsigriebė ketvirtajame kėlinyje ir taip sumažino deficitą.

Toronto komandai šį vakarą nepadėjo Pascalis Siakamas, Kyle‘as Lowry, Marcas Gasolis, Serge‘as Ibaka, Fredas VanVleetas bei Normanas Powellas.

„Raptors“: OG Anunoby 15 (4/7 dvit.), Mattas Thomasas 12 (3/5 dvit.), Chrisas Boucheris 11.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 26 (5/8 dvit., 4/6 trit.), Coby White‘as 18 (4/12 trit.), Lauri Markkanenas 15 (13 atk. kam.), Tomašas Satoransky 12 (3/4 trit.), Otto Porteris 11.