Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

13-asis šių metų NBA šaukimas Tyleris Herro surengė puikų pasirodymą, o Majamio „Heat“ (3-0) pasirengimo etape toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Naujoko vedamas Majamio klubas namuose 120:87 (32:34, 25:15, 34:20, 29:18) sutriuškino Atlantos „Hawks“ (0-3).

Herro per 25 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei dukart suklydo.

Herro dar pirmajame kėlinyje vienas pats surinko 14 taškų iš eilės, atseikėdamas 4 tolimus metimus.

„Heat“ visus reikalus sutvarkė po ilgosios pertraukos. Jimmy Butleris pataikė dvitaškį, Herro smeigė tritaškį, o tuomet vienas pats Bamas Adebayo surinko 10 taškų iš eilės ir šeimininkai atitrūko 19 taškų (74:55) pranašumu, kurį nuolat didino iki pat finalinės sirenos.

26 minutes ant parketo praleidęs Butleris pelnė 7 taškus (3/7 dvitaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.

„Heat“: Tyleris Herro 23 (5/7 trit.), Mylesas Leonardas (4/4 dvit., 7 atk. kam.) ir Bamas Adebayo (9/10 baudos, 10 atk. kam.) po 15, Kendrickas Nunnas (4/5 trit.) ir Derrickas Jonesas (9 atk. kam.) po 14, Goranas Dragičius 12 (3/6 trit.).

„Hawks“: Trae Youngas 23 (6/11 dvit., 7 kld.), Johnas Collinsas 14 (7 atk. kam.), DeAndre Bembry 13, Vince‘as Carteris 10.