Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr.: AFP-Scanpix

Dwightas Howardas surengė itin universalų pasirodymą, o Los Andželo „Lakers“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono pasiruošimo etape pasiekė antrąją pergalę.

„Lakers“ savų žiūrovų akivaizdoje 104:98 (28:17, 27:31, 32:24, 17:26) pranoko NBA vicečempionus „Golden State Warriors“ (1-2).

Howardas per 22 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir triskart suklydo.

„Lakers“ atitrūko trečiajame kėlinyje, kuomet Zachas Norvellas pataikė dvitaškį ir realizavo baudas, Devontae Cacokas pridėjo metimą iš po krepšio, o Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as smeigė tritaškį ir šeimininkai jau pirmavo 77:58.

„Lakers“ lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami 15 taškų persvarą (87:72), tačiau nepaisant to, „Warriors“ sugrąžino intrigą.

Damionas Lee pataikė iš po krepšio, Marquese‘as Chrissas pataisė netaiklų metimą, Ericas Paschallis atseikėjo tritaškį ir likus kiek mažiau nei 4 minutėms, ekipas skyrė jau viso labo 6 taškai – 91:97.

Kaip bebūtų, per likusį laiką „Warriors“ arčiau nebepriartėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodęs Norvellas įmetė 22 taškus (3/5 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą suklydo.

Stephenas Curry aikštelėje praleido 21 minutę, per kurią pelnę 17 taškų (3/9 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, blokavo 2 metimus ir triskart suklydo.

„Lakers“ gretose šiąnakt nežaidė LeBronas Jamesas, Kyle'as Kuzma bei Anthony Davisas. Tuo metu „Warriors“ ekipai nepadėjo Draymondas Greenas, D‘Angelo Russellas ir traumą besigydantis Klay Thompsonas.

„Lakers“: Zachas Norvellas 22 (3/5 dvit., 7/8 baudos), Devontae Cacokas 16 (6/13 dvit.), Dwightas Howardas 12 (8/10 baudos, 13 atk. kam., 4 per. kam., 6 rez. perd.), Kentavious Caldwell-Pope‘as (3/7 dvit., 1/5 trit.), JaVale‘as McGee (3/5 dvit.) ir Demetrius Jacksonas po 11, Davisas Stocktonas 10 (2/4 trit., 7 rez. perd.).

„Warriors“: Damionas Lee 18 (7/7 dvit.) Stephenas Curry 17 (6/17 metimų), Marquese‘as Chrissas 14 (11 atk. kam., 3 blk.), Jacobas Evansas (3/7 dvit.) ir Alfonzo McKinnie (3/6 dvit.) po 11.