Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Nei puolime, nei gynyboje nežibėjęs Vilniaus „Rytas“ antradienio vakarą nusileido Belgrado „Partizan“ klubui, o sostinės komandos vedlys Eimantas Bendžius rūbinėje išskyrė pralaimėjimo priežastis.

Fotogalerija

„Ryto“ kapitonas per 27 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį pats pažeidė taisykles, kartą suklydo bei taip surinko 23 naudingumo balus.

Pasak Bendžiaus, „Partizan“ po „Ryto“ krepšiais šį vakarą darė, ką norėjo – be paliovos rinko atšokusius kamuolius puolime, o tai jiems padėjo regzti naujas atakas dar ir dar kartą.

„Pirmojoje pusėje „Partizan“ puolime atsikovojo 11, iš viso – 18 kamuolių. Tas jiems suteikė antruosius šansus. Jie sumetė 66 taškus. Iš šių taškų 18 puolime atkovotų kamuolių, 17 mūsų klaidų – tai labai dideli skaičiai. Palyginus, jie dar ne tiek daug ir įmetė. Tai pagrindiniai skaičiai, kurie lėmė pralaimėjimą“, – skaičius, nulėmusius rungtynių baigtį, vardijo Vilniaus klubo krepšininkas.

Pirmosiose Europos taurės rungtynėse prieš Krasnodaro „Lokomotiv“ klubą 92 taškus sumetęs „Rytas“ per paskutinius dvejus mačus surinko 122 taškus – po 61 kiekviename susitikime. Bendžiaus teigimu, tai – kantrybės trūkumo požymis.

„Puolime trūko kantrybės. Dauguma komandų rungtynių pabaigose pradeda keisti, todėl reikia ramiai išlaukti, kol aukštas žmogus užsiima padėtį. Visi turi žinoti, kad reikia įmesti kamuolį aukštam žmogui. Mums tai pavyko. Gaila, kad prieš Evaldą du kartus prasižengė, vieną kartą jis pats prametė iš po krepšio, bet taip jau gavosi“, – klaidas puolime įžvelgė snaiperis.

11
17
7
1

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms, susitikimo arbitrai galimai suklydo atiduodami kamuolį „Partizan“ ekipai po to, kai šis aikštę paliko nuo Belgrado klubo vidurio puolėjo kojos.

„Peržiūrėti epizodą teisėjai gali tik likus 2 minutėms, o tada buvo likusios 2 minutės ir 17 sekundžių. Man rodos, kad kitą ataką jie iš karto ir įmetė. Tai mums brangiai kainavo“, – situaciją komentavo Bendžius.

Francisco Cruzas susitikime per 26 minutes taip pat įmetė 15 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud. met.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų bei su Bendžiumi buvo rezultatyviausi ekipos krepšininkai. Visgi „Ryto“ kapitonas nebuvo linkęs skirstyti titulų.

„Visada gali įmesti. Centrai pastatys geras užtvaras ir įmes 10 taškų. Kiekvienas turi įnešti savo indėlį. Nemanau, kad tik mes su Pako (Francisco Cruzu, aut. past.) dviese buvome geriausi, visa komanda darė viską, ką galėjo“, – teigė Bendžius.

Buvęs „Ryto“ krepšininkas Arciomas Parachouskis šį vakarą žaidė vos 4 minutes, prametė vieną dvitaškį ir sėdo ant suolo visoms likusioms rungtynėms. Bendžiaus teigimu, Dainiaus Adomaičio auklėtiniai turėjo tikslą spausti Parachouskį, tačiau veikiausiai jis susitikime nebepasirodė ne dėl to.

„Buvo planas jį atakuoti, bet nemanau, kad mes prieš jį daug įmetėme. Galbūt puolime to, ko prašė treneris, jis nepadarė“, – kalbėjo „Ryto“ kapitonas.

Krepšininko komentaras:

Dainiaus Adomaičio komentaras:

Atrinkti (0) Visi (7)
Ayo
Didelis miestas, krepsinio salis, bet remeju beveik nera, ir cia skaitosi komandos kapitonas lkl lygio. Tai tik parodo kad viskas blogai su sita komanda nuo vadovybes iki zaideju su treneriais. Fuksu nebus ir i top 8 neiseis sikart. Man sunku isivaizduot kokia sito klubo vizija yra. Tai blet vainauskas bent is verslo puses gerai suprato ka daryt, dabartine vadovybe bybi zino ka daro.
2019-10-16
viskas remiasi i pinigus . vietoje Ryto Neptunas atrodytu ne ka geriau tokiam lygyje . UZ 100-130k gero aukstaugio nenupirksi . Taip atsirado Australas . Su Izaidejais tas pats . visapusiski zaidejai labai brangus ir mums neikandami . Todel galim imt tik gana ribotus zaidejus . Rytas nebe tas kas buvo . Dabar isgyvena sunkiausius laikus . Noretusi matyti jaunima zaidzianti
2019-10-16
-6
Ayo
Gal metas Vilniuje naujam klubui? Rytas vos ne savivaldybes tik islaikomas, ir senuju remeju nuo vainausko laiku. Jeigu savivaldybe pyst pasako kad neduosim daugiau pinigu sitam klubui belieka tik pries lietkabeli ir neptuna rungtis.
2019-10-16
-5
Po krepšiu tai žiaurios skylės žiojėjo pas rytą.O dar Parahouskis praktiškai nežaidė,bet su kamuolių kovojimu daug bėdų atsirado.Klaidų taip pat begalės,o kur dar nepataikyti patogūs metimai.Puolime jokios minties,toli neis,jei gerai neužpuls.