Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Rokas Giedraitis ir Berlyno ALBA (3-0) iškovojo pergalę Vokietijos čempionate, kai namuose 87:53 (17:15, 23:13, 22:15, 25:10) nugalėjo Frankfurto „SkyLiners“ (0-3) komandą.

GM: 2

Lietuvis per 21 minutę pelnė 6 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, du sykius suklydo bei tiek pat kartų pažeidė taisykles, taip surinkdamas 4 naudingumo balus.

ALBA: Timas Schneideris (5 atk. kam.) ir Luke‘as Sikma (11 atk. kam.) po 15, Peytonas Siva 13 (4/4 trit.), Tyleris Cavanaugh ir Makai Masonas po 8.

„SkyLiners“: Bruno Vrčičius ir Adamas Walekowskis po 9, Lamontas Jonesas 7.

Vokietijoje rungtyniaujančios Viurcburgo „st. Oliver Baskets“ klubą papildė Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate praėjusį sezoną rungtyniavęs 24-erių Rytis Pipiras.

203 cm ūgio Pipiras debiutavo rungtynėse, kuriose Viurcburgo ekipa 88:79 (28:17, 19:21, 20:14, 21:27) nugalėjo Bairoito „Medi“ klubą. Lietuvis per 9 minutes įmetė 5 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud. met.), išprovokavo 3 pražangas ir pats 4 sykius pažeidė taisykles, sugriebė vieną kamuolį bei užfiksavo 3 balų naudingumą.

Nuotr. Gintaras Šiuparys

Praėjusį sezoną Pipiras atstovavo Joniškio „Delikateso“ komandai ir per 28 minutes vidutiniškai rinkdavo po 12,7 taško, 4,5 atkovoto kamuolio, 3,5 rezultatyvaus perdavimo ir 14,7 naudingumo balo.

„Medi“: Bryce‘as Alfordas 13, Evanas Bruinsma 12, Lukas Meisneris 11 (9 atk. kam.).

„st. Oliver Baskets“: Cameronas Wellsas 22 (7 atk. kam., 30 naud. bal.), Skyleris Bowlinas 18, Luke‘as Fischeris 16, Johannesas Richteris 11.