Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Pergalę iš rankų paleidęs Panevėžio „Lietkabelis“ (0-1) atkaklioje dvikovoje nesėkme pradėjo FIBA Čempionų lygos reguliarųjį sezoną.

24
34
50%
2/4
100%
6/6

Nenado Čanako auklėtiniai trečiadienio vakarą išvykoje 78:79 (21:21, 17:18, 19:18, 21:22) nusileido Pauliaus Soroko atstovaujamam Sasario „Dinamo“ (1-0) klubui.

Likus kiek daugiau nei keturioms minutėms „Dinamo“ ėmė organizuoti spurtą. Curtis Jerrellsas pataikė tolimą metimą, o Miro Bilanas du sykius pelnė po du taškus iš po krepšio. „Lietkabelis“ į tai atsakė tik Martyno Sajaus dvitaškiu, tad Sasario klubas atkarpą laimėjo 7:2 ir pirmavo 7 taškais – 77:70.

Željko Šakičius pataikė dvitaškį ir Panevėžio klubas, likus minutei ir 3 sekundėms, prie varžovų priartėjo per penkis taškus – 72:77.

Tomas Lekūnas tuomet išprovokavo pražangą tritaškio metimo fazėje ir realizavo visas tris baudas, o rezultatą, likus 11 sekundžių, persvėrė Vytenis Lipkevičius, taikliai atakavęs iš tolimosios distancijos – 78:77.

Visgi tuomet koją „Lietkabeliui“ pakišo Dyshawnas Pierre'as, išprovokavęs pražangą ir du baudų metimus. Abi baudos buvo taiklios ir „Dinamo“ vėl buvo priekyje – 79:78.

„Lietkabelis“ pasinaudojo minutės pertraukėlės galimybe, tačiau į aikštę sugrįžę Lietuvos komandos krepšininkai nieko nepešė – per 3 sekundes metimo išmesti nepavyko ir Sasario klubas šventė pirmąją pergalę.

Sasario komandos gretose Sorokas per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 7 naudingumo balus.

„Dinamo“: Dyshawnas Pierre‘as 24 (12 atk. kam., 35 naud. bal.), Dwayne‘as Evansas 14, Miro Bilanas 10, Curtisas Jerrellsas 9 (5 rez. perd.), ..., Paulius Sorokas 5.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 17 (10 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 11 (3/4 trit.), Kendrickas Brownas 10 (6 rez. perd.), Martynas Sajus 9 (5 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 8, Tomas Dimša 7.

Atrinkti (0) Visi (12)
Serbentautas
Lietkabelis neblogai žaidė, pagarba. Šakič puikus žaidėjas. Lekūnas kaip visoj sezono pradžioj grybauja. Žiūrint atrodo lyg forsas lankstantis aikštelėj. Sinovec irgi atrodo netempia lygio. Sajus tikrai patobulėjęs, tik, kad gynyboj vieną kartą vejasi mažiuką ir deda bloką, o kitą kartą po krepšiu stovi vietoj ir žiūri kaip šalia jo praeina priešininkas ir meta iš po krepšio. Apibendrinus tradicinis lėtas centras, bet nepasakyčiau, kad blogiau už Kupšą.
2019-10-17
-3
LTU
Pagarba Lietkabeliui uz kova. Cia ne vakarykstis raudonos pa.rodijos apsisikimas pries Partizana.
2019-10-16
-2
Bee
laukiam zaliojo slamsto pirmosios pergales
2019-10-17
Virme
Koks atsilupelis sia antraste sugalvojo?
2019-10-16
+2
Taip gerai kovojo Lietkabelis,gale nepasidavė tam chaosui vykusiam aikštėje.Bet ta paskutinė Browno ataka tai kažkoks nesusipratimas.Perlaikė kamuolį ryškiai,kai reikėjo greitą metimą išmesti.Čanako žvilgsnis viską pasakė-atrodė,kad rankas Brownui nukapos už tą nesusipratimą.Gaila paleistos pergalės,bet bent gerą kovą davė stipriam varžovui.