Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Deividas Dulkys buvo naudingas, o jo atstovaujamas Manresos BAXI (1-0) klubas namuose 85:81 (14:11, 18:22, 25:26, 28:22) nugalėjo svečius iš Lenkijos – Torunės „Polski Cukier“ (0-1) ekipą.

Lietuvis per 21 minutę pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/2 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, 2 sykius pažeidė taisykles bei taip surinko 11 naudingumo balų.

Likus 10 sekundžių Manresos klubas buvo priekyje 81:79, o pranašumą dar labiau padidino Ryano Toolsono baudų metimai – BAXI pirmavo 83:79.

Keithas Hornsby taikliu dvitaškiu greit nukirpo Manresos ekipos pranašumą iki dviejų (81:83), tačiau pražangą išprovokavęs Toolsonas ir vėl atstatė 4 taškų skirtumą – 85:81.

Po minutės pertraukėlės sugrįžę „Polski Cukier“ krepšininkai turėjo 2 sekundes, per kurias Hornsby išmetė tolimą metimą. Tritaškis tikslo nepasiekė, o Dulkio ekipa šventė pergalę Čempionų lygos atidarymo rungtynėse.

BAXI: Ryanas Toolsonas 21, Pere‘as Tomasas 16, Juampi Vauletas 13 (6/9 dvit.), Dani Perezas 9 (7 rez. perd.), Deividas Dulkys ir Davidas Kravishas (8 atk. kam.) po 8.

„Polski Cukier“: Damianas Kuligas 22 (9/11 dvit.), Keithas Hornsby 18, Chrisas Wrightas 16 (11 rez. perd.), Aaronas Celas 9 (7 atk. kam.), Kyle‘as Weaveris 8 (8 atk. kam., 5 rez. ped.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Kol kas geriausios Dulkio sezono rungtynės.O pas lenkus žiūriu Weaveris žaidžia ir dar visai gerai.Tik įdomu,ar ilgai taip žais.Užtenka prisimint,kad ir Neptūne turėdavo gerų rungtynių,bet galiausiai teko išvykti.
2019-10-17
+3
Jam 31 metai, kuo tau jis labai perspektyvus? Kad čempionų lygoj sugebėjo 10 taškų įmesti?