Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Eurolygos čempionai Maskvos CSKA (3-0) ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Jie miesto derbyje 99:86 (29:20, 25:24, 22:16, 23:26) įveikė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ (2-1) ekipą.

28
26
88%
7/8
5

Rungtynes sėkmingiau pradėjo CSKA krepšininkai, kurie po Jameso solo šou pirmąjį kėlinį baigė turėdami 9 taškų pranašumą (29:20).

Gynėjas CSKA ekipai per 8 pirmąsias minutes pelnė net 18 taškų.

Antrajame kėlinyje CSKA Rimo Kurtinaičio auklėtinių arti taip pat neprisileido, o iš Jameso lyderio estafetę perėmęs ir 10 taškų surinkęs Willas Clyburnas padėjo Eurolygos čempionams į rūbinę išsinėšti 10 taškų persvarą (55:45).

Antroje rungtynių pusėje CSKA didino pranašumą. Trečiojo kėlinio pabaigoje Clyburnas, Jamesas ir Kurbanovas varžovams atseikėjo po tritaškį, Hinesas pridėjo taiklų baudos metimą ir persvara tapo rekordine (71:55). Tokią persvarą CSKA išsinešė ir į ketvirtąjį kėlinį (76:60)

Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu. Nors likus rungtyniauti 4 minutes „Chimki“ po Bookerio 5 taškų iš eilės ir priartėjo (84:77), tačiau jau netrukus šeimininkams Hilliardas ir Hackettas pataikė po pataikė tritaškį, o į kitoje atakoje „Chimki“ pataikytą tritaškį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai atsakė 4 taškais be atsako ir rungtynes uždarė.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Mike'as Jamesas, kuris per beveik 29 žaidimo minutes pelnė 28 taškus (6/12 dvit., 3/7 trit., 7/8 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir iš viso surinko 28 daudingumo balus.

„CSKA“: Mike'as Jamesas 28 (5 rez. perd., 4 kld.), Willas Clyburnas 21 (6 atk. kam.), Darrunas Hilliardas 13 (3/9 trit.), Danielis Hackettas 11, Nikita Kurbanovas 8.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 25 (1/7 dvit., 6/11 trit., 4kld.), Devinas Bookeris 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.),  Janis Timma 12 (5 atk. kam., 4 kld.), Dairis Bertans 11,  Jeremy Evansas 8.

Atrinkti (0) Visi (2)
europos westbrookas. mesina gali tik nagus grauztis dabar. norint buti top treneriu, reikia moket dirbti su visokiausiais zaidejais, ka itoudis ir daro. na o james talentas tikrai nusveria tas jo neva neigiamas savybes.
2019-10-18
-1
Ir vis tik Chimki žaidimas bent puolime visai gražiai atrodo. Tikrai pralaimės dar kažkiek rungtynių dėl prastos gynybos, bet iki atkrintamūjų, manau, turėtų laisvai nužygiuot. Ir turint priekyje Bookerį ir Evansą traumuoto Mozgovo jiems tik VTB ir reikia.