Nuotr.: BNS
Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Madrido „Real“ šį vakarą patyrė pirmąjį Eurolygos pralaimėjimą, kur Kaune 73:86 nusileido vietos „Žalgiriui“.

Fotogalerija

Po rungtynių „Real“ vyriausiasis treneris Pablo Laso gyrė žalgiriečius ir pripažino, kad puiki atkarpa trečiajame kėlinyje atpalaidavo jo auklėtinius.

„Manau, kad rungtynės buvo lygios iki ketvirto kėlinio, kuris buvo tragiškas. Jie pabaigoje žaidė su didesniu noru, pataikė sudėtingus metimus, atkovojo daugiau kamuolių. Manau, kad mums tai nebuvo geros rungtynės ir sveikinimai „Žalgiriui“, – po rungtynių sakė Laso.

Vienas Zachas LeDay ketvirtajame kėlinyje surinko daugiau taškų nei visa „Real“ ekipa (16-13), paklaustas, kas tai lėme, Laso tiesiog gyrė „Žalgirio“ legionierių.

„Jis įveikdavo mus vienas prieš vieną situacijose ir sužaidė labai geras rungtynes. Žinome, kaip yra svarbu sustabdyti žaidėjus šalia krepšio, nes jis ten sukurdavo daug vienas prieš vieną situacijų, kur ir rinkdavo taškus. Sveikinimai jam, jis buvo labai solidus“, – teigė strategas.

Facundo Campazzo užsidirbo dvi greitas pražangas, tačiau Laso pasiteisinimų ieškoti linkęs nebuvo.

„Kiekvieno trenerio planuose nėra greitų ir neplanuotų pražangų, tačiau turime puikią komandą ir dėlto negalime verkšlenti. Laprovitola atliko puikų darbą pirmoje pusėje, taip pat ir Sergio (Llullas). Facundo turėjo puikią antrąją pusę. Tokios situacijos kartais įvyksta ir komanda turi atitinkamai sureaguoti“, – sakė Laso.

„Real“ trečiajame kėlinyje spurtavo 10:0 ir turėtą 7 taškų deficitą pavertė 3 taškų persvara. Vis tik, Laso manymu, tai ir galėjo pakišti koją.

„Turbūt manėme, kad atlikome savo darbą, o Eurolygoje yra labai sunku, čia yra daug gerų komandų. Įdėjome daug širdies, kad grįžtume į rungtynes, bet po to neįvykdėme savo užduočių. Jie („Žalgiris“) turėjo gerą ketvirtąjį kėlinį, kuriame atkovojo kamuolių puolime, Ulanovas pataikė tritaškį besibaigiant 24 sekundžių laikmačiui ir tai sukrovė jiems persvarą. Manau tai buvo gera pamoka mums“, – baigė „Real“ vairininkas.

Dzo
nuo pirmos minutes matesi visas cirkas ir surezisuota parodija. pistu milijonines baudas uz tuos susitarimus ir lazybas ir baigtusi visi cirkai. nes jau ir zalgirio fanui manau buvo akivaizdu kaip realas stumdo gimdo per prievarta ,kamuolius I auta meto,gynyboj leidzia daryt ka.nori , jokiu pastangu, kamuolys visai nevaiksto... ir taip atrodo geriausia komanda eurolygos! nu net apgailetina I ka tas sportas pavirto. o kas priziuri sita cirka??? lazybu bendroves yra didziausi komandu remejai...viskas tuo ir pasakyta...