Nuotr.: PA Images-Scanpix
Nuotr. PA Images-Scanpix

Eurolygoje pirmąją pergalę dramatiškai iškovojo Tel Avivo „Maccabi“, kuri namuose po pratęsimo 84:69 (24:13, 15:17, 16:17, 12:20, 17:2) įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ ekipą.

Pirmąjį kėlinį kur kas sėkmingiau už varžovus sužaidęs „Maccabi“ susikrautą persvarą su savimi nešėsi iki pat trečiojo kėlinio pabaigos, kai po trijų taiklių Billy Barono baudų metimų „Crvena zvezda“ atsilikimą sumažino iki 7 taškų (54:47).

Į rungtynes grįžti ir net išlyginti rezultatą Belgrado ekipai pavyko iki paskutinio kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutei, kai Dejanas Davidovacas pataikė du baudų metimus,  Ognjenas Dobričius pataikė dvitaškį ir tritaškį, Michaelas Ojo pataikė vieną baudos metimą ir taip rezultatas tapo lygus (67:67).

Per likusią minutę abi komandos apsikeitė netaikliais metimais, o pergalę „Maccabi“ ekipai galėjęs išplėšti Yovelio Zoosmano tritaškis taip pat skriejo pro šalį.

Pratęsime „Maccabi“ rungtyniavo įspūdingai: Izraelio klubas sugebėjo pelnyti net 17 taškų, varžovams tuo tarpu leisdamas pelnyti vos 2.

„Maccabi“ klube rungtyniaujantis buvęs žalgirietis Nate'as Woltersas per beveik 33 minutes aikštelėje pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 16, Omri Casspi (8 atk. kam.) ir Nate'as Woltersas po 15, Tarikas Blackas 11 (7 kld.), Yovelis Zoosmanas 8 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.).

„Crveza zvezda“: Stratos Perperoglou 18 (5 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 10, Billy Baronas 8, Dejanas Davidovacas ir Mouhammadas Faye (6 atk. kam.) po 7.