Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Rokas Giedraitis sužaidė tiesiog puikią pirmąją mačo dalį, tačiau kartu su Berlyno ALBA (1-2) sustojo antrojoje.

22
27
100%
4/4
3

ALBA svečiuose 84:103 (25:19, 19:27, 17:26, 23:31) nusileido „Barcelonos“ (3-0) ekipai, kuri kartu su Maskvos CSKA išliko nepralaimėjusi.

Giedraitis per 25 minutes pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Vis tik verta paminėti, kad lietuvis 15 taškų savo sąskaitoje turėjo jau po dviejų kėlinių ir tuo metu buvo rezultatyviausias mačo krepšininkas.

Po apylygės pirmosios pusės, „Barcelona“ į priekį šovė trečiajame ketvirtyje. Ante Tomičius surinko 4 taškus iš eilės, po dvitaškį pridėjo Victoras Claveras ir Pierre‘as Oriola, o „Barca“ spurtavo 11:0 ir po Cory Higginso tolimo šūvio susikrovė 18 taškų pranašumą – 68:50.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, ALBA sumažino deficitą iki 11 taškų (61:72), bet šeimininkai dar kartą galingai spurtavo.

Kyle‘as Kuricas pataikė dvitaškį, Alexas Abrinesas smeigė tritaškį, o Kuricas pelnė dar du taškus ir atstatė „Barcelonai“ 15 taškų pranašumą (79:64). Tokį smūgį patyrę svečiai rimčiau pasipriešinti nebesugebėjo, o tuo pasinaudoję katalonai dar labiau didino savo pranašumą.

Nugalėtojų gretose vedliu tapęs Cory Higginsas pelnė 22 taškus (3/6 dvitaškiaii, 4/4 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

Tuo metu buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas prie pergalės pridėjo 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 3/4 baudos), 3 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 blokus bei 7 naudingumo balus.

„Barcelona“: Cory Higginsas 22 (3/6 dvit., 4/4 trit., 27 naud. bal.), Nikola Mirotičius 18 (4/7 trit.), Ante Tomičius 15 (7/7 dvit.).

ALBA: Rokas Giedraitis 17 (3/7 trit.), Peytonas Siva 12 (2/7 trit.), Tyleris Cavanaugh 11 (0/4 dvit., 2/3 trit.), Nielsas Giffey 10.