Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

„Golden State Warriors“ (2-3) su Los Andželo „Lakers“ (3-3) NBA ikisezoninėse rungtynėse susikovė ketvirtą sykį ir šį kartą lygos vicečempionai pasiekė pirmąją pergalę.

Gimimo vieta: Kentukis, JAV

Stepheno Curry ir D'Angelo Russello vedama „Warriors“ savo aikštėje 124:103 (31:32, 40:23, 23:33, 30:15) užtikrintai įveikė be pagrindinių žaidėjų rungtyniavusį „Lakers“ klubą.

Los Andželo ekipai nepadėjo LeBronas Jamesas, Anthony Davisas, Dwightas Howardas, Kyle'as Kuzma, Rajonas Rondo, JaVale'as McGee, Danny Greenas ir Avery Bradley.

Klubams tai buvo paskutinė repeticija prieš spalio 23-ąją startuojantį NBA sezoną.

Šeimininkai atitolo antrajame kėlinyje (71:55) ir nors „Lakers“ prieš lemiamą ketvirtį priartėjo (88:94), „Warriors“ sutvarkė visus reikalus per paskutiniąsias 12 minučių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Curry per 33 minutes pelnė 32 taškus (3/5 dvit., 6/15 trit., 8/8 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Vasarą iš Bruklino „Nets“ į „Warriors“ persikėlęs Russellas per 28 minutes pelnė 29 taškus (5/8 dvit., 6/11 trit., 5/6 baud.) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ 29 taškus surinko (3/7 dvit., 5/10 trit., 8/9 baud.) Zachas Norwellas. NBA debiutui besiruošiantis gynėjas per 39 minutes dar spėjo atkovoti 4 kamuolius ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 32 (6/15 trit., 8/8 baud.), D'Angelo Russellas 29 (6/11 trit.), Glennas Robinsonas 13, Ericas Paschallas 11.

„Lakers“: Zachas Norwellas 29 (5/10 trit., 8/9 baud.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 25, DeVontae Cacokas 16 (10 atk. kam.), Demetriusas Jacksonas 11 (9 rez. perd.).