Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Rokas Giedraitis spindėjo naudingumu, o Berlyno klubas nukovė kito lietuvio – Ryčio Pipiro – ekipą ir nacionalinėse pirmenybėse toliau žengia be pralaimėjimų.

Daugiausia pelno: Rokas Giedraitis

ALBA (4-0) sekmadienį išvykoje 110:82 (32:15, 28:23, 27:20, 23:24) nugalėjo Viurcburgo „s.Oliver“ (2-2) komandą.

Giedraitis per 21 minutę įmetė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo varžovo pražangą, sykį prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

Tuo metu Pipiras per 8 minutes taip pat spėjo pasižymėti – pelnė 2 taškus (1/3 dvit.), sugriebė 2 kamuolius, išprovokavo taisyklių pažeidimą, tačiau pats kartą prasižengė ir sykį prarado kamuolį, taip užfiksuodamas vieną efektyvumo balą.

ALBA kovą dėl atšokusiu kamuolių laimėjo rezultatu 42:31, o rezultatyviais perdavimais varžovus pranoko 28:19.

„s.Oliver“: Cameronas Wellsas 21 (8/8 dvit., 5 rez. per., 27 naud. bal.), Jordanas Hullsas 15, Luke‘as Frischeris 14 (21 naud. bal.), Victoras Ruddas 8.

ALBA: Nielsas Giffey 21 (5/7 trit.), Rokas Giedraitis 14 (7 atk. kam., 21 naud. bal.), Landry Nnoko 13 (11 atk. kam., 21 naud. bal.), Peytonas Siva ir Tyleris Cavanaugh (7 atk. kam.) po 12.