Pirmosiose ULEB taurės šešioliktfinalio rungtynėse įspūdingą pergalę iškovojo Kazanės „Uniks“ ekipa. Namie žaidę rusai 91:65 (23:10, 14:28, 24:12, 30:15) sutriuškino Ankaros „Turk Telekom“ ir prieš atsakomąją dvikovą įgijo solidų pranašumą.

Įpusėjus rungtynėms priekyje vienu tašku 38:37 buvo Turkijos krepšininkai, tačiau iškart po didžiosios pertraukos šeimininkai šovė į priekį. Jie spurtavo 12:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 57:45.

Triuškinamą persvarą „Uniks“ įgijo ketvirtajame kėlinyje, kai Tariqas Kirksay ir Duško Savanovičius pataikė po tritaškį, Darjušas Lavrinovičius pridėjo dvitaškį su pražangą ir rezultatas tapo 84:61.

Geriausias rungtynes šį sezoną sužaidė Lavrinovičius. Per 33 minutes jis pelnė 21 tašką (7/12 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 6 metimus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė, 5 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė. Jis surinko 31 naudingumo balą.

„Uniks“: Tariqas Kirksay 31 taškas, Darjušas Lavrinovičius 21, Duško Savanovičius 13.

„Turk Telekom“: Khalidas El-Aminas 19, Erwinas Dudley 17, Chrisas Williamsas 14.