• LeBronas Jamesas surinko 18 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus

• Anthony Davisas pridėjo 25 taškus ir 10 atkovotų kamuolių

• „Clippers“ atsarginiai žaidėjai surinko 60 taškų, kuomet „Lakers“ – 19

Centrinė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono atidarymo dvikova Los Andželo „Staples Center“ arenoje nenuvylė.

Susitikime spindėjo visos ryškiausios mačo žvaigždės, o „Clippers“ (1-0) 112:102 (22:25, 40:29, 23:31, 27:17) pranoko „Lakers“ (0-1) ir sezoną pradėjo pergalingai.

Nugalėtojams Kawhi Leonardas pelnė 30 taškų (9/14 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 9/10 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius,  atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 6 kartus suklydo.

„Lakers“ gretose arti trigubo dublio buvęs LeBronas įmetė 18 taškų (6/13 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei padarė 5 klaidas.

„Lakers“ rungtynes pradėjo itin užsivedę ir po keturių iš eilės Anthony Daviso taškų pirmavo 13:2. Vis Kawhi Leonardas per antrąjį kėlinį surinko 16 taškų (20 per pirmą pusę), 13 pridėjo Lou Williamsas ir „Clippers“ po dviejų kėlinių jau pirmavo 62:54.

Po ilgosios pertraukos kur kas geresniu tonu į aikštelę vėl grįžo „Clippers“. Leonardas pataikė dvitaškį, Ivica Zubačas pridėjo metimą iš po krepšio, o Patrickas Pattersonas smeigė tritaškį ir po spurto 8:0, „Clippers“ trečiojo ketvirčio pradžioje susikrovė 14 taškų persvarą – 70:56.

Vis tik tokia persvara „Clippers“ džiaugėsi ne ilgai. Danny Greenas atseikėjo tritaškį su pražanga, LeBronas Jamesas atliko galingą dėjimą, o „Lakers“ spurtavo 10:2 ir per mažiau nei dvi minutes deficitą nurėžė iki 6 taškų (66:72).

Įspūdingą trečią kėlinį sužaidęs Greenas pataikė visus 6 mestus tritaškius bei vedė „Lakers“ į spurtą 15:0, o po gynėjo tolimo šūvio ketvirčio pabaiga jo komanda buvo persvėrusi rezultatą (85:82).

„Clippers“ dar vieną galingą atkarpą surengė ketvirtojo kėlinio viduryje. Montrezlas Harrellas pelnė taškus iš po krepšio, JaMychalas Greenas pataikė iš toli, metimą pridėjo ir Williamsas, o „Clippers“ spurtavo 11:2 bei nutolo 9 taškų persvara – 103:92.

Greenas savo taikliais metimais dar bandė prikelti „Lakers“ į lemiamą šturmą, tačiau puolime savo šansus išnaudoję „Clippers“ išlaikė persvarą bei šventė pergalę.

Iš viso Greenas pelnė 28 taškus (2/5 dvitaškiai, 7/9 tritaškiai, 1/1 bauda), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei blokavo vieną metimą.

Ketvirtajame kėlinyje stabtelėjęs Davisas pridėjo 25 taškus (8/19 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 9/14 baudos), 10 ir 1 perimtą kamuolį, 5 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei 3 klaidas.

Šiame susitikime dominavo „Clippers“ atsarginiai krepšininkai, surinkę 60 taškų ir iš žaidimo pataikę 23 metimus iš 40. Palyginimui, „Lakers“ atsarginiai žaidėjai pelnė 19 taškų, realizuodami 7 metimus iš 21.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 30 (9/14 dvit., 9/10 baudos, 6 kld.), Lou Williamsas 21 (7/10 dvit.), Montrezlas Harrellas 17 (7/11 dvit., 7 atk. kam.), JaMychalas Greenas 12 (4/7 trit.), Maurice‘as Harklessas 10.

„Lakers“: Danny Greenas 28 (7/9 trit.), Anthony Davisas 25 (8/19 dvit., 10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 18 (6/14 dvit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.).

LeBrono Jameso pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (14)
2019-10-24
+1
D.
Užtikrinta pergalė. Jei ne Green\'o šou, būtų dar blogiau. O dar be George ir Rod Macruder žaidė :D Nuo Lebrono galvos Beverley kamuolius nusiiminėjo, Kawhi maudė kaip Jordan\'as karalienę. Buvo gražu. Tai tik dar kartą parodė mano spėjimus, jog lakers\'ai be gynybos, o tik šou elementais, toli neis. Jie nėra pretendentai į titulą ir nebuvo. Tik didelis hype\'as.
2019-10-23
+4
kasioguru
nors visi siemet sako, kad tipo bus idomu, nes ner favoritu, bet manau Clippers aiskus favoritai. jei be George ner problemu, tai kas bus kai dar tas prisijungs?