Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Luka Dončičius ir Kristaps Porzingis pelnė daugiau nei pusę Dalaso „Mavericks“ (1-0) taškų, o jų vedama Teksaso komanda sezoną pradėjo pergalingai.

34
29
44%
4/9
80%
8/10

„Mavericks“ namuose 108:100 (24:25, 38:23, 29:20, 17:32) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (0-1) ekipą.

Dončičius per 34 minutes pelnė 34 taškus (8/10 dvitaškiai, 4/9 tritaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 6 kartus suklydo. Iki pakartoto karjeros rezultatyvumo rekordo slovėnui pritrūko 1 taško.

Tuo metu Porzingis prie pergalės pridėjo 23 taškus (4/9 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 6/7 baudos), 4 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką bei 4 klaidas.

Nors iš rezultato gali susidaryti įspūdis, kad tai buvo atkaklios rungtynės, tačiau „Mavericks“ mačo vadeles laikė jau nuo antrojo kėlinio. Šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 14 taškų persvarą (62:48), o sėkmingai sužaistas trečiasis ketvirtis leido pranašumą padidinti iki 23 taškų – 91:68.

Viso ketvirtojo kėlinio metu Dončičius ir Bradley Bealas tarpusavyje žaidė itin kietai. Tarp krepšininkų netrūko nei stumdymosi, nei fizinio kontakto.

Galų gale, mačo pabaigoje abu žaidėjai užsidirbo po techninę pražangą. Bealas tokį sprendimą palydėjo numodamas ranka bei iš karto gavęs antrąją techninę pražangą, automatiškai buvo išvarytas iš aikštės.

„Tai buvo puiku. Tai yra tikrasis krepšinis, – apie savo ir Bealo mūšį aikštelėje kalbėjo Dončičius. – Neturiu draugų aikštelėje. Gerbių Bradley, jog jis taip elgėsi.“

GM: 1

„Tai buvo tiesiog krepšinis. Kai mane išvarė, Luka buvo pirmasis, kuris prie manęs priėjo, taigi jis suprato, kas vyko. Mes nesimušėme. Tiesiog žaidėme krepšinį ir bandėme apsunkinti jo gyvenimą. Jis spardė mūsų užpakalius, taigi turėjome kažką daryti“, – sakė Bealas.

Vašingtono ekipoje sėkmingai debiutavo Rui Hachimura. 9-asis NBA naujokų biržos šaukimas pelnė 14 taškų (7/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atkovojo 10 kamuolių bei užsidirbo 2 pražangas.

„Mavericks“: Luka Dončičius 34 (8/10 dvit., 4/9 trit., 9 atk. kam.), Kristaps Porzingis 23 (4/9 dvit., 3/7 trit.), Dorianas Finney-Smithas (8 atk. kam.) ir Justinas Jacksonas (4/4 dvit.) po 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 19 (6/14 dvit., 1/11 trit., 9 rez. perd.), Rui Hachimura (7/12 dvit., 10 atk. kam.) ir Thomas Bryantas (4/7 dvit.) po 14, Moritzas Wagneris 13 (3/4 trit.), Jordanas McRae 11.

Kiti šios nakties rezultatai:

Spalio 24 d., ketvirtadienis
Indiana Pacers Detroit Pistons 110-119 stat »
Charlotte Hornets Chicago Bulls 126-125 stat »
Orlando Magic Cleveland Cavaliers 94-85 stat »
Philadelphia 76ers Boston Celtics 107-93 stat »
Miami Heat Memphis Grizzlies 120-101 stat »
Brooklyn Nets Minnesota Timberwolves 126-127 stat »
San Antonio Spurs New York Knicks 120-111 stat »
Dallas Mavericks Washington Wizards 108-100 stat »
Utah Jazz Oklahoma Thunder 100-95 stat »
Portland Trail Blazers Denver Nuggets 100-108 stat »
Phoenix Suns Sacramento Kings 124-95 stat »

Atrinkti (0) Visi (8)
2019-10-25
Tai kad Luka kaip tik daugiau greičio įgavęs,judrumo taip pat.Tik durnas to nemato.Pats europiečių duetas surinko daugiau,nei pusę komandos taškų ir tokių pasirodymų galim dažnai tikėtis.Puikų duetą Mavs subūrė.
2019-10-24
+10
2019-10-24
-14
tj
Kad ir kaip keistai skambetu bet NBA Lukai yra per silpna : )
2019-10-24
+8
2017 norėjo porzingis persimest su dončič ant drakės dabr vienoj team
2019-10-24
+4
O tai pala, Europoj Dooncicius nedarė ko norėjo? Negavo visų mvp? Nelaimėjo EČ? :)) Reg sezono nba šūdų kruva tokia pati, kokia ir prie Jordono ar dar bet ko buvo. Jūs matėt tik MJ geriausius epizodus, nematėt jo graju su 3/25 pataikymu, ar 10+ kaidų. Kovos, agresyvumo tikrai mažiau, nes už viską yra duodamos baudos, krepšinis orentuotas į talentą ir puolimą, kad atėjas antras šakas nemestu po 40 tiek kam nori. Pavadint Luka lėtu tešliuku gali tik visiškai jo nežinantis ir pirmą kart pamatęs šianakt žmogus.