Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Kyrie Irvingas ir Karlas Anthony-Townsas surengė neeilinius asmeninius pasirodymus, o dvikova tarp Bruklino „Nets“ (0-1) ir Minesotos „Timberwolves“ (1-0) padovanojo tikrą spektaklį.

36
39
3
88%
7/8

Galų gale išvykoje per pratęsimą 127:126 (33:22, 35:34, 20:37, 27:22, 12:11) triumfavo „Timberwolves“.

Irvingas per 38 minutes pelnė 50 taškų (10/19 dvitaškiai, 7/14 tritaškiai, 9/10 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei blokavo metimą ir nepadarė nė vienos klaidos.

Tuo metu nugalėtojams Townsas surinko 36 taškus (4/11 dvitaškiai, 7/11 tritaškiai, 7/8 baudos), sugriebė 14 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei 3 kartus suklydo.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, Irvingas pataikė dvitaškį ir padidino „Nets“ pranašumą iki 3 taškų (115:112). Vis tik, jau po 10-ies sekundžių, Townsas smeigė tritaškį bei rezultatą išlygino – 115:115.

Iki ketvirčio pabaigos, likus 5,7 sekundės, Jarrettas Allenas turėjo idealų šansą išplėšti pergalę šeimininkams, bet jis prametė abu baudų metimus, o kitoje aikštelės pusėje Andrew Wigginso tritaškis skriejo pro šalį ir mačas persikėlė į pratęsimą.

Jo metu kova ir vėl vyko taškas į tašką. Joe Harrisas, likus pusantros minutės iki mačo pabaigos, smeigė tritaškį ir išvedė „Nets“ į priekį (124:123), tačiau tuomet svečiai surengė pergalingą atkarpą.

Wigginsas iš pradžių pataikė iš po krepšio, o likus 52,8 sekundės pridėjo metimą viena ranka ir „Timberwolves“ buvo priekyje 127:124. Likus 36,8 sekundės, Irvingas realizavo baudų metimus, o kitoje aikštės pusėje „Nets“ apsigynė. Kaip bebūtų, Irvingo dvitaškis su sirena tikslo nepasiekė ir pergalė atiteko Minesotos klubui.

Daugiausia pelno: Karl-Anthony Towns

„Nets“: Kyrie Irvingas 50 (10/19 dvit., 7/14 trit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Carisas LeVertas 20 (8/15 dvit.), Taureanas Prince‘as 15 (11 atk. kam.), Joe Harris (4/6 trit.) ir Spenceris Dinwiddie (5/10 dvit.) po 14.

„Timberwolves“: Karlas Anthony-Townsas 36 (4/11 dvit., 7/11 trit., 14 atk. kam.), Andrew Wigginsas 21 (10/23 dvit., 0/4 trit.), Jeffas Teague 14 (5/7 dvit.), Joshas Okogie 11, Jake‘as Laymanas 10.