Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Benas Simmonsas tritaškio šįkart nemetė, tačiau buvo itin arti trigubo dublio ir atvedė savo komandą į pirmąją pergalę.

24
25
9
8

Filadelfijos „76ers“ (1-0) namuose 107:93 (20:25, 29:23, 28:20, 30:25) susitvarkė su Bostono „Celtics“ (0-1) ekipa.

Simmonsas per 35 minutes pelnė 24 taškus (11/16 dvitaškiai, 2/5 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 8 kamuolius bei 4 kartus suklydo.

„76ers“ atitrūko ketvirtajame kėlinyje. Furkanas Korkmazas ir Tobias Harrisas smeigė po tritaškį, Benas Simmonsas pridėjo 4 taškus paeiliui, o Filadelfijos ekipa spurtavo 10:0 bei susikrovė 14 taškų persvarą – 87:73.

Per likusią rungtynių dalį „Celtics“ nebesumažino atsilikimo nė iki vienženklio ir sezoną pradėjo nesekme.

„76ers“: Benas Simmonsas 24 (11/16 dvit., 9 rez. perd., 8 atk. kam.), Joshas Richardsonas 16 (4/8 dvit., 9/9 baudos), Alas Horfordas 16 (4/7 dvit., 1/6 trit.), Joelis Embiidas (4/10 dvit., 1/4 trit., 13 atk. kam.) ir Tobias Harrisas (15 atk. kam.) po 15.

„Celtics“: Gordonas Haywardas 25 (8/15 dvit.), Jaysonas Tatumas 21 (4/8 trit., 10 atk. kam.), Enesas Kanteris ir Kemba Walkeris (3/12 dvit., 1/6 trit.) po 12.