Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Nikola Jokičius sunkiai startavo NBA naujajame sezone, tačiau žibėjo tuomet, kai Denverio „Nuggets“ (1-0) labiausiai to reikėjo.

19
21
92%
11/12
2

Serbas mačo pabaigoje surengė solo pasirodymą, o jo vedama „Nuggets“ išvykoje 108:100 (24:27, 30:23, 19:24, 35:26) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (0-1).

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei penkioms minutėms, „Blazers“ pirmavo minimalia persvara (88:87), o Jokičius savo sąskaitoje turėjo 9 taškus.

Jokičius savo benefisą pradėjo dvitaškiu metimu, vėliau smeigė du tritaškius iš eilės (97:90), o „Nuggets“ pergalę serbas įtvirtino paskutinę minutę pataisydamas netaiklų Willo Bartono metimą ir realizuodamas vieną baudos metimą (102:96).

Mačą aukštaūgis iš Serbijos baigė savo sąskaitoje turėdamas 20 taškų (5/9 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.) ir 13 atkovotų kamuolių.

Šeimininkų nuo nesėkmės neišgelbėjo puikus Damiano Lillardo pasirodymas. „Trail Blazers“ simbolis per 38 minutes pelnė 32 taškus (7/11 dvit., 3/10 trit., 9/10 baud.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Vasarą į „Trail Blazers“ persikėlęs Hassanas Whiteside'as surinko galingą dvigubą dublį – 16 taškų (6/7 dvit., 4/4 baud.) ir 19 atkovotų kamuolių.

„Trail Blazers“: Daminas Lillardas 32 (7/11 dvit., 9/10 baud., 8 rez. perd.), Hassanas Whiteside'as 16 (19 atk. kam.), Rodney Hoodas 13, C.J. McCollumas 12 (3/14 dvit.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 20 (13 atk. kam.), Willy Bartonas 19, Jamalas Murray 14, Paulas Millsapas 11, Torrey Craigas 10.