Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Gintarė Petronytė moterų Eurolygos mače surengė puikų pasirodymą, bet jos komandos pergalei to nepakako.

Gimimo vieta: Lietuva

Petronytės atstovaujama Venecijos „Reyer“ (1-1) svečiuose 81:86 (18:14, 20:23, 14:30, 29:19) nusileido Geleceko „Koleji Cukurova“ (1-1) komandai.

Petronytė per 27 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvitaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Koleji Cukurova“: Leonor Rodriguez (5/7 dvit.) ir Feride Akalan po 17, Nia Coffey 16 (13 atk. kam., 9 rez. perd., 30 naud. bal.).

„Reyer“: Gintarė Petronytė 19 (6/9 dvit., 10 atk. kam.), Valeria De Pretto 14, Jolene Anderson 13 (8 atk. kam., 7 rez. perd.),  Anete Steinberga 12, Martina Bestagno 11.

Tuo metu moterų Europos taurėje susitiko dviejų lietuvių atstovaujamos ekipos. Pergalę išvykoje 72:62 (16:17, 24:6, 11:22, 21:17) pasiekė Bydgoščiaus „Artego“ (2-0) klubas, kuris pranoko Lulėjos BKK (0-2) ekipą.

Nugalėtojoms Laura Svarytė-Miškinienė per 39 minutes pelnė 15 taškų (6/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 3/3 baudos), atkovojo 14 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 5 kartus suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Tuo metu Santa Baltkojienė BKK ekipai įmetė 7 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

BKK: Ivey Slaughter 15 (9 atk. kam.), Natisha Hiedeman 13, Milica Jovanovič 9.

„Artego“: Laura Svarytė-Miškinienė 15 (6/12 dvit., 14 atk. kam.), Jennifer O‘Neill 13 (3/6 trit.), Brianna Kiesel ir Elžbieta Miedzik po 11, Karolina Pobozy 10.