Dar vieną nesėkmę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse patyrė Vašingtono „Wizards“ (25-28) ekipa. Ji antradienį savo aikštėje 100:113 (20:23, 30:23, 20:21, 20:23, 10:23) po pratęsimo nusileido Niujorko „Knicks“ (16-37) klubui ir pralaimėjo devintą kartą per pastarąsias 10 rungtynių.

Ketvirto kėlinio pabaigoje „Wizards“ turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau Antonio Danielso metimas paskutinę sekundę tikslo nepasiekė.

Pratęsime „Knicks“ pelnė 11 taškų be atsako ir iškart šovė į priekį, o iš viso per 5 minučių atkarpą surinkę 23 taškus jie pasiekė komandos rezultatyvumo per pratęsimą rekordą. Absoliutus NBA rekordas per pratęsimą yra 25 taškai.

Po šios nesėkmės Vašingtono komanda, šeštas rungtynes žaidusi be traumuoto Carono Butlerio, išliko šeštoje Rytų konferencijos vietoje.

17 minučių aikštėje praleidęs „Wizards“ puolėjas Darius Songaila taškų nepelnė, pramesdamas abu dvitaškius. Jis atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 20 (13 atk. kam.), Rogeris Masonas 15, DeShawnas Stevensonas 14, Antonio Danielsas ir Nickas Youngas po 12.

„Knicks“: Zachas Randolphas 24 (10 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 21, Davidas Lee, Nate‘as Robinsonas ir Quentinas Richardsonas po 19.