Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

„Barcelona“ (4-0) po keturių turų išlieka stipriausioje Senojo žemyno lygoje dar nepralaimėjusia komanda.

14
24
3
80%
4/5

Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai ketvirtadienio vakarą išvykoje 73:65 (12:16, 21:20, 24:13, 16:16) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-3) krepšininkus, Eurolygoje patyrusius antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Naudingiausiai „Barcelona“ gretose žaidė Brandonas Daviesas, kuris per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 4/5 baud. met.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

Prieš prasidedant antrajai rungtynių daliai „Crvena Zvezda“ pirmavo 3 taškais (36:33), o per 3 trečiojo kėlinio minutes šį pranašumą pavyko padidinti iki 7 – 42:35.

Visgi tuomet „Barcelona“ atsakė spurtu 22:7 ir po trijų susitikimo ketvirtadalių jau pirmavo 8 taškais – 57:49.

Katalonijos klubas tinkama pavara riedėjo ir lemiame ketvirtyje, kuriame su varžovais sužaidė lygiosiomis (16:16) bei šventė pergalę.

Rezultatyviausiai „Barcelona“ gretose rungtyniavo Nikola Mirotičius, per 32 minutes surinkęs 21 tašką (8/13 dvit., 1/6 trit., 2/4 baud. met.), 6 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Gistas 10, Mouhammadas Faye (2/5 trit.), Mouhammadas Faye, Ognjenas Dobričius ir Borisa Simaničius po 8, Dejanas Davidovacas ir Michaelas Ojo po 7.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 21 (6 atk. kam.), Kyle‘as Kuricas 15 (3/5 trit.), Brandonas Daviesas 14 (6 atk. kam., 24 naud. bal.), Adamas Hanga 8.

Atrinkti (0) Visi (4)
2019-10-25
+1
Davies
kazkas ziauraus Davies gynyba ties perimetru. kaip ir aikstes matymas, blokai.
2019-10-25
+8
Yep
Realiai tai ziauri komanda siemetine Barca. Su 0 izaideju zaisdami vistiek ima pergale. Jei be po traumu sugryze zaidejai nebeiškris o esantis sveiki negaus traumu tai nematau sansu niekam pries juos. Pavienese rungtynese gal but ir patirs pora pralaimejimu bet ne daugiau
2019-10-25
+7
Kol kas atrodo tikrai gresmingai tiek ant popieriaus tiek ir rungtynese. Taciau nereiktu iskart kabint jiems eurolygos titulo. Visko gali buti, pusfinalyje ir finale tik po vienas zaidziama o ne serija. Jeigu butu eurolygoje NBA formatas kur visur serijos tai jau butu galima teigti kad jie cempionai busimi.