• „Hawks“ išvykoje 117:100 įveikė „Pistons“

• Trae Youngas pelnė 37 taškus, o iki ilgosios pertraukos – 26 taškus

• Vince'as Carteris pradėjo rekordinį 22-ąjį sezoną

• Derrickas Rose'as surinko 27 taškus

Trae Youngas galingai startavo naujajame NBA sezone. Gynėjas pelnė 38 taškus ir Atlantos „Hawks“ (1-0) vedė į pergalę svečiuose 117:100 (38:32, 22:31, 31:18, 26:19) prieš Detroito „Pistons“ (1-1).

38
37
60%
6/10
9

21-erių metų 188 cm ūgio Youngas per 37 minutes pataikė 5 dvitaškius iš 11, 6 tritaškius iš 10 ir 10 baudų iš 12. Jis taip pat pridėjo 7 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Jau pirmoje rungtynių pusėje amerikietis turėjo 26 taškus, o tai buvo geriausias jo karjeros rodiklis.

„Lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laiku, šiemet aš jaučiu kur kas didesnį komfortą. Nebesu naujokas. Šiandien jaučiausi puikiai“, – sakė antrus metus lygoje pradėjęs Youngas.

Krepšininko žaidimo epizodai:

Antrajame kėlinyje snaiperis smeigė tritaškį stovėdamas ant šalia vidurio aikštės esančio „Pistons“ logotipo.

„Žinojau, kad buvau toli nuo krepšio, bet nemaniau, kad stoviu ant logotipo. Man tai pasakė tik per ilgąją pertrauką“, – pabrėžė Youngas.

Šiame mače aikštėje pasirodė „Hawks“ veteranas Vince’as Carteris, kuris tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, sužaidusiu rungtynes 22-uose sezonuose.

Detroito ekipoje Blake’as Griffinas dėl kelio sužeidimo dar turėtų praleisti bent tris mačus.

„Pistons“: Derrickas Rose’as 27 (11/15 dvit., 5/5 baudos), Andre Drummondas 21 (12 atk. kam.), Luke’as Kennardas 13, Tony Snellas 9.

„Hawks“: Trae Youngas 38 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Jabari Parkeris ir Johnas Collinsas (10 atk. kam.) po 18, De’Andre Hunteris 14.