• „Golden State Warriors“ savo aikštėje 122:141 neturėjo šansų prieš „Clippers“

• Vienu metu „Warriors“ atsiliko 31 tašku

• Kawhi Leonardas per 21 minutę surinko 21 tašką

• „Warriors“ gretose debiutavęs D'Angelo Russellas surinko 20 taškų

Praėjusių metų NBA finalininkė „Golden State Warriors“ (0-1) naująjį sezoną pradėjo skaudžia nesėkme. Steve’o Kerro auklėtiniai savo aikštėje San Franciske 122:141 (29:35, 25:30, 33:46, 35:30) neturėjo šansų prieš Los Andželo „Clippers“ (2-0).

22
27
100%
11/11
8

Svečiai dominavo nuo pat pirmųjų minučių, kai mačą pradėjo spurtu 14:0. Visgi toks pranašumas pirmoje pusėje ir buvo didžiausias.

Dar vienas smūgis buvo suduotas tuoj pat po ilgosios pertraukos, kai „Clippers“ ekipai atkarpa 15:4 leido pabėgti iki 23 taškų persvaros (83:60).

Įspūdingai trečiajame kėlinyje puolusi „Clippers“ ketvirčio pabaigoje šeimininkus ėmė traiškyti 31 taško persvara (104:73). Kai kurie sirgaliai areną paliko jau po trijų ketvirčių.

„Tokia yra realybė. Šiemet tokių rungtynių mes turėsime“, – po mačo pasisakė „Warriors“ treneris Steve’as Kerras.

141 praleistas taškas – daugiausiai „Warriors“ klube nuo tuomet, kai ekipai vadovauja Kerras. Tai taip pat didžiausias skaičius praleistų taškų pirmajame mače naujoje arenoje. „Warriors“ šiame susitikime pirmą kartą pasirodė San Francisko „Chase Center“ arenoje.

„Clippers“ komandoje Kawhi Leonardas žaidė tris kėlinius ir per 21 minutę spėjo įmesti 21 tašką (8/14 dvit., 1/3 trit., 2/4 baudos), atkovoti 5 kamuolius ir atlikti 9 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“ ekipoje Stephenas Curry per 30 minučių surinko 23 taškus (6/9 dvit., 2/11 trit., 5/5 baudos).

NBA vicečempionų komandoje debiutavęs D’Angelo Russellas įmetė 20 taškų (2/8 dvit., 4/8 trit., 4/4 baudos) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 23 (2/11 trit., 8 kl.), D’Angelo Russellas 20 (8 rez. perd.), Ericas Paschallas ir Jacobas Evansas po 14, Glennas Robinsonas 13, Draymondas Greenas 11.

„Clippers“: Lou Williamsas 22 (11/11 baudos, 8 rez. perd.), Kawhi Leonardas 21 (9 rez. perd.), Patrickas Pattersonas 20 (6/10 trit.), Montrezlas Harrellis 18 (8/9 dvit.), Ivica Zubacas 16 (10 atk. kam.).

Itin sudėtingas Leonardo metimas:

Atrinkti (0) Visi (10)
2019-10-25
+1
Tragiškai GSW atrodė.Debiutinės rungtynės naujoje arenoje,o taip tragiškai sužaista.Gynyba tai išvis,net nėra žodžių ją apibūdint.Visiška nepagarba vietos sirgaliams,nežinau,ką ten žaidėjai galvojo.O Clippers mldc.Sunkus tvarkaraštis pradžioj,bet užtikrintai dvi pergalės.Ir be Georgo.Kawhi tikras pergalių kalvis.
2019-10-25
+10
D.
Kur geriausias planetos krepšininkas, ten žinoma ir pergalės. Kawhi geriausias planetos krepšininkas, ant tiek Jordaną sugeba primint, kad net ašara spaudžias akyse. Niekas taip arti nebuvo, niekas! Gynyba, puolimas - Tobula!