Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Luka Dončičius sezono pradžioje toliau demonstruoja žvėrišką formą, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (2-0) toliau skina pergales.

25
34
10
10

Teksaso ekipa svečiuose 123:116 (27:41, 45:23, 23:29, 28:23) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (0-2) ekipą.

Dončičius per 38 minutes pelnė 25 taškus (7/12 dvit., 3/9 trit., 2/2 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Ketvirčio viduryje Brandonas Ingramas dvitaškiu išlygino rezultatą, tačiau tuomet Dončičius pelnė taškus su pražanga, Kristaps Porzingis realizavo baudos metimą, o Jalenas Brunsonas pridėjo dvitaškį ir „Mavericks“ įgijo 6 taškų persvarą – 115:109.

Būtent Dončičius ir nulėmė mačo baigtį. Kenrichas Williamsas, likus kiek daugiau nei 2 minutėms, realizavo baudas ir sumažino „Pelicans“ deficitą iki 2 taškų (113:115). Vis tik tuomet slovėnas prasiveržė link krepšio, o kitoje atakoje smeigė tritaškį ir taip uždarė rungtynes – 120:113.

Nugalėtojų gretose sėkmingas rungtynes sužaidė ir Porzingis, kuris pelnė 24 taškus (4/12 dvit., 3/5 trit., 5/8 baudos), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 5 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei užsidirbo 5 pražangas.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (6/13 dvit., 4/7 trit., 8 atk. kam.), Joshas Hartas (4/5 dvit., 9 atk. kam.) ir Derrickas Favorsas (8/10 dvit.) po 16, Lonzo Ballas 15 (3/12 trit., 8 atk. kam.), Frankas Jacksonas 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (7/10 dvit., 3/9 trit., 10 rez. perd., 10 atk. kam.), Kristaps Porzingis 24 (4/12 dvit., 3/5 trit., 5 blk.), Delonas Wrightas 20 (8/11 dvit., 7 atk. kam., 5 per. kam.), Jalenas Brunsonas 14 (8 atk. kam.).

Visi šios nakties rezultatai:

Spalio 26 d., Šeštadienis
Boston Celtics Toronto Raptors 112-106 stat »
Charlotte Hornets Minnesota Timberwolves 99-121 stat »
Brooklyn Nets New York Knicks 113-109 stat »
Memphis Grizzlies Chicago Bulls 102-110 stat »
New Orleans Pelicans Dallas Mavericks 116-123 stat »
Oklahoma Thunder Washington Wizards 85-97 stat »
Denver Nuggets Phoenix Suns 108-107 stat »
Sacramento Kings Portland Trail Blazers 112-122 stat »
Los Angeles Lakers Utah Jazz 95-86 stat »

Atrinkti (0) Visi (4)
Tadulis
Kaboom, pagaliau NBA kazkas zaidzia krepsini!!!
2019-10-26
+2
Nesulaikomas Luka.Viską daro ir nieks jo nesustabdo.Duetas su Porzingiu tikrai mėgstamiausias.Vien dėl jų verta žiūrėti Mavs rungtynes.