Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas pasirūpino pirmąja Los Andželo „Lakers“ (1-1) pergale.

32
38
61%
11/18
10

LeBrono vedami „Lakers“ namuose 95:86 (24:17, 19:20, 31:18, 21:31) pranoko Jutos „Jazz“ (1-1) ekipą, kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė.

Jamesas per 31 minutę pelnė 32 taškų (11/18 dvit., 1/4 trit., 7/8 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą suklydo.

Davisas prie pergalės pridėjo 21 tašką (7/15 dvit., 0/2 trit., 7/7 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kkamuolius, blokavo 5 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei triskart suklydo.

„Lakers“ atitrūko po ilgosios pertraukos. LeBronas pelnė 4 taškus paeiliui, Avery Bradley pridėjo dvitaškį, Danny Greenas – tritaškį, o Los Andželo ekipa spurtavo 11:2 bei įgiijo 9 taškų persvarą – 54:45.

Visai netrukus Troy Danielsas atseikėjo du tritaškius iš eilės, LeBronas pridėjo taškus su pražanga, o prieš pasibaigiant trečiajam kėliniui Danielsas smeigė dar vieną tolimą metimą ir „Lakers“ pranašumas pasiekė 19 taškų (74:55).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32 (11/18 dvit., 10 rez. perd., 7 atk. kam.), Anthony Davisas 21 (7/15 dvit., 5 blk.), Troy Danielsas 15 (4/8 trit.).

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 24 (7/13 dvit., 10/10 baudos), Mike‘as Conley 13 (2/6 dvit., 1/5 trit.), Emmanuelis Mudiay 12.