Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Į Bruklino „Nets“ (1-1) persikėlęs Kyrie Irvingas toliau blizga ryškiausiomis spalvomis.

26
16
3
55%
6/11

Gynėjo metimas pačioje mačo pabaigoje lėmė, jog „Nets“ namuose 113:109 (32:23, 32:28, 30:32, 19:26) palaužė be pergalių liekančią Niujorko „Knicks“ (0-2) ekipą.

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėms, trečiasis šių metų šaukimas R.J. Barrettas pataikė dvitaškį ir padidino „Knicks“ persvarą iki 3 trijų taškų (109:106), tačiau tuomet prasidėjo Irvingo šou.

Prasidėjus paskutinei minutei „Nets“ naujokas pataikė dvitaškį, o likus 22,4 atšokęs nuo gynėjo smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą – 111:109. Kitoje atakoje Julius Randle‘as prarado kamuolį ir galų gale Bruklino klubo pergalę įtvirtino Spenceris Dinwiddie, realizavęs abu baudų metimus.

Rezultatyviausiai žaidęs Irvingas iš viso pelnė 26 taškus (6/11 dvit., 2/8 trit., 8/8 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius bei 4 kartus suklydo.

„Knicks“ gretose Ignas Brazdeikis savojo šanso nesulaukė ir lieka nedebiutavęs stipriausioje pasaulio lygoje.

„Nets“: Kyrie Irvingas 26 (6/11 dvit., 2/8 trit.), Spenceris Dinwiddie 20 (2/7 trit., 8/10 baudos), Joe Harrisas 13 (3/5 trit.), Carisas LeVertas 12, Taureanas Prince‘as 11 (3/7 trit.).

„Knicks“: Allonzo Trieris 22 (3/4 trit.), R.J. Barrettas 16 (5/12 dvit.), Julius Randle‘as 14 (11 atk. kam.), Marcusas Morrisas 11 (0/6 dvit., 3/3 trit.), Elfridas Paytonas 10.