Pastaruoju metu blankiai atrodęs Martynas Echodas sužaidė geriausias rezultatyviausias karjeros rungtynes su Vilniaus „Ryto“ (6-1) apranga bei padėjo sostinės klubui sugrįžti į pergalių kelią.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai po pašėlusio ketvirto kėlinio 93:70 (24:19, 21:18, 22:24, 26:9) sutriuškino „Šiaulius“ (2-4) ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, įskaitant LKL ir Europos taurės mūšius.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Echodas per 21 minutę surinko 24 taškus (11/13 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir užfiksavo 29 balų naudingumą.

Iki tol rezultatyviausias 22-ejų vidurio puolėjo mačas atstovaujant „Rytui“ buvo Europos taurės dvikovoje su Baro „Mornar“, kai praėjusį gruodį šiam klubui atseikėjo 23 taškus.

Rokui Gusčiui ketvirtojo kėlinio pradžioje realizavus baudas, „Šiaulių“ atsilikimas tesiekė vos 6 taškus (63:69).

Tuomet Cameronas Bairstow sumetė keturis taškus iš eilės, Deividas Sirvydis pridėjo tritaškį ir „Rytas“ įsivažiavo (76:63).

Paskui rezultatyvią atkarpą sužaidęs Echodas pridėjo aštuonis taškus, Eimantas Bendžius susmeigė du tolimus metimus bei Adomaičio kariauna atgal nebesižvalgė (90:65).

Naudingiausiai „Šiaulių“ ekipoje rungtyniavęs Gustys įmetė 18 taškų (7/12 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/4 baudos), sugriebė 8 kamuolius, iš kurių 6 – puolime, ir įsirašė 16 naudingumo balų.

Trečiajame ketvirtyje šiauliečius trūktelėjo du tritaškius paeiliui įmetęs Keronas Deshieldsas, kuris iš viso realizavo 4 iš 7 tolimų metimų ir dvikovą baigė su 12 taškų.

Šiaulių ekipa puolime atkovojo 22 kamuolius, kai gynyboje – 18. „Rytas“ po varžovų krepšiu turėjo 13 antrųjų šansų.

„Rytas“: Martynas Echodas 24 (11/13 dvit.), Deividas Sirvydis 14 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Cameronas Bairstow 12, Eimantas Bendžius 11, Francisco Cruzas 10.

„Šiauliai“: Rokas Gustys 18 (8 atk. kam.), Keronas Deshieldsas 12 (4/7 trit.), Antanas Udras 9.