Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Antrąjį pralaimėjimą paeiliui NBA patyrė Indianos „Pacers“ (0-2) komanda su Domantu Saboniu. Lietuvis sumetė 14 taškų, tačiau Nate'o McMillano auklėtiniai svečiuose 99:110 (28:26, 20:39, 26:25, 25:20) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (1-1).

„Cavaliers“ treniruojančiam Johnui Beileino tai buvo pirmoji karjeros pergalė NBA čempionate. Žaidėjai po rungtynių šį įvykį pažymėjo apipildami jį vandeniu.

Dvikovą starto penkete pradėjęs Sabonis per 33 minutes įmetė 6 iš 13 dvitaškių, 2 iš 2 baudų, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 5 kartus suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“ į priekį nurūko antrajame ketvirtyje, per kurį surinko beveik dvigubai taškų nei „Pacers“: šeimininkai įmetė 39, tuo metu svečiai – 20.

Klivlando ekipos pergalė buvo vainikuota dar vienu maloniu įvykiu – pirmąjį karjeros tritaškį pataikęs Tristanas Thompsonas. Nuo 2016-2017 m. sezono nė vieno tolimo metimo neatlikęs centras galiausiai ledus pralaužė po 642 sužaistų rungtynių.

Dėl naujos 30,8 mln. JAV dolerių ir ketverių metų trukmės sutarties sutaręs Cedi Osmanas per 28 minutes įmetė 1 tašką (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos).

„Pacers“ neišgelbėjo ir galingas Malcolmo Brogdono žaidimas. Įžaidėjas sumetė 30 taškų (8/12 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 2/2 baudos) ir išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“: Tristanas Thompsonas 25 (13 at. kam.), Colinas Sextonas 18, Darius Garlandas 12.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 30 (10 rez. perd.), Domantas Sabonis 14, T.J. Warrenas 12, Mylesas Turneris 11 (11 atk. kam.), Edmondas Sumneris ir Justinas Holiday – po 10.

„Cavaliers“ trenerio krikštas:

Atrinkti (0) Visi (6)
11
Deja, bet žaidė ne efektingai, o prastai. Visiškai pasimetęs buvo. Tris kartus užšoko ant puolančių žaidėjų, du iš jų ant Love metančio tritaškius. Su Turner gynyboj pasimetę buvo visai - Love su Thompsonu darė, ką nori.
2019-10-27
+1
Lažybų įrankis, kuris automatiškai seka visas live varžybas 24/7Ą Skanuoja koeficientus,statistiką ir aptikus vertingą statymą atsiunčia jį tiesiai į Jūsų įšmanūjį! Strategijos pratestuotos tik atlikus 1000 statymų! įsitikink šio įrankio privalumais pats - www.livebettingstrategies.com
2019-10-27
-3
Sunkus startas Pacers.Ryškiai trūksta Oladipo,nes jei jau Sumneris į startą eina,tai situacija nėra gera.Suolas vėl prastai sužaidė,viską nešt turi startinis penketas.Bent jau Sabonio žaidimas džiugina,čia pliusas.
2019-10-27
+8
as ir taip galeciau
Dėl naujos 30,8 mln. JAV dolerių ir ketverių metų trukmės sutarties sutaręs Cedi Osmanas per 28 minutes įmetė 1 tašką (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos). As galiu pazaist uz 1 milijona per metus, per 28 minutes, tokia statistika tureciau 😎😉
2019-10-27
+3
blet žiūrnaliūga išmok rašyti straipsnius (įmete 6 iš 13 iki ilgosios pertraukos, 2 iš 5 po jos ir 4 iš 5) blet ir pačiam reikia skaičiuotis kiek čia įmete bendrai.. bket kaip būčiau kokiam matematikaLT puslapyje! Rašai normaliai - įmete 27 taškus, 5 atkovojo