Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Galingą pasirodymą NBA surengė Giannis Antetokounmpo, ketvirtojo kėlinio pabaigoje tapęs Milvokio „Bucks“ (1-1) herojumi.

19
29
13
75%
9/12

Graikas dramatiškai išplėšė pratęsimą, tačiau galiausiai dėl išnaudoto pražangų limito buvo priverstas stebėti veiksmą iš šalies, kai jo ekipa namie 126:131 (33:29, 37:24, 23:29, 28:39, 5:10) krito prieš Majamio „Heat“ (2-0).

Ketvirtojo ketvirčio pabaigoje tiksint šimtosioms sekundžių dalims, Antetokounmpo sugavo kamuolį po netaiklaus Khriso Middletono metimo ir pataisydamas jį išlygino rezultatą 121:121.

Jis dviem taškais atidarė pratęsimą, tačiau po kitos nerezultatyvios „Heat“ atakos atkovojo kamuolį gynyboje ir užsidirbo lemiamą pražangą puolime.

Tuomet „Bucks“ krito į dar gilesnę duobę ir puolime ledus pralaužė tik praėjus trims minutėms, kai tris baudas pataikiusiam Middletonui pavyko sumažinti „Bucks“ atsilikimą iki 126:129.

Po minutės pertraukėlės Goranas Dragičius prametė baudas, o Erico Bledsoe metimą blokavo Adebayo. Pastarasis paskui išprovokavo pražangą, bet prametė abi baudas.

„Bucks“ dar turėjo šansą kabintis, tačiau Middletonas netiksliai atakavo iš toli, Dragičius įmetė baudas ir padėjo tašką rungtynėse – 131:126.

Praėjusio sezono MVP per 37 minutes įmetė 29 taškus (12/16 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 5/9 baudos), atkovojo 17 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, 8 sykius suklydo ir blokavo 2 metimus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (17 atk. kam., 9 rez. perd., 8 kld.), Khrisas Middletonas 25 (4/11 trit.), Wesley Matthewsas 14 (4/7 trit.), Brookas Lopezas 12 (7 atk. kam., 2/8 trit.), Ersanas Ilyasova 11, Ericas Bledose 10.

„Heat“: Goranas Dragičius 25 (8 rez. perd.), Bamas Adebayo 19 (13 atk. kam. 8 rez. perd.), Kendrickas Nunnas 18 (2/8 trit.), Tyleris Hero ir Kelly Olynykas – po 14, Justise Winslow 10 (13 atk. kam., 7 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (5)
Laimis
😌😌Pagaliau pradėjo komentuoti Tvplay Sports Nba rungtynes. Valio valio valio!
2019-10-27
Jonas
Yanis tai geras ir mvp be klausimu bus. bet ta nba cirkas tai net juokas ima
2019-10-27
-4
Antras rungtynes iš eilės Giannis išnaudoja pražangų limitą.Negeras dalykas,kuris anksčiau retai pasitaikydavo.Ir jei praeitose rungtynėse be graiko pavyko Bucks laimėti,tai šį kartą Giannio pritrūko.