• Dalaso „Mavericks“ namuose 119:121 nusileido Portlando „Trail Blazers“

• Luka Dončičius pelnė 29 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

• Kristaps Porzingis pridėjo 32 taškus ir 9 atkovotus kamuolius

• „Mavericks“ realizavo viso labo 13 tritaškių iš 50 (26 proc.)

Europietiškasis Dalaso „Mavericks“ (2-1) duetas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (2-1) ir toliau sunkiai sustabdomas.

35
29
55%
12/22
100%
8/8

Tiesa, šįkart net ir puikaus Luka Dončičiaus bei Kristapo Porzingio žaidimo nepakako, mat „Mavericks“ namuose 119:121 (40:25, 31:34, 24:36, 24:26) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (2-1) ekipai.

Dončičius per 38 minutes pelnė 29 taškus (6/11 dvit., 2/11 trit., 11/14 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus suklydo.

Tuo metu Porzingis pridėjo 32 taškus (8/13 dvit., 3/10 trit., 7/10 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus.

Nepaisant to, jog „Mavericks“ po pirmojo kėlinio pirmavo 40:25, rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje ir pačioje jo pabaigoje.

Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, C.J. McCollumas pataikė dvitaškį ir persvėrė rezultatą svečių naudai (118:117). Vis tik kitoje atakoje Porzingis realizavo ketvirtąjį baudos metimą iš eilės bei atstatė pranašumą „Mavericks“ ekipai – 119:118.

Kaip bebūtų, likus 26,8 sekundės, Damianas Lillardas įsiveržė į baudos aikštelę bei pelnęs taškus vėl sugrąžino persvarą „Blazers“ (120:119). Tuomet Dončičius prametė tritaškį, o Lillardas blokavo Doriano Finney-Smitho metimą.

Įdomu tai, jog Lillardo blokas įskaitytas buvo tik po naujai įvestos NBA taisyklės. Iš pradžių teisėjai prieš Finney-Smithą užfiksavo pražangą, tačiau „Blazers“ vyriausiasis strategas Terry Stotts, likus 8,8 sekundės, pasinaudojo „trenerio iššūkiu“ (angl. coach challenge) bei arbitrai pasitelkę vaizdo medžiagą priėmė sprendimą, jog viskas buvo atlikta pagal taisykles.

Daugiausia pataiko: Damian Lillard

Likus 5,5 sekundės, Kentas Bazemoras įmetė tik vieną baudą iš dviejų, tačiau Timo Hardaway tolimas tritaškis mačo pabaigoje tikslo nepasiekė ir finalinė sirena paskelbė „Blazers“ pergalę 121:119.

Nugalėtojams McCollumas pelnė 35 taškus (12/22 dvit., 1/4 trit., 8/8 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei du kartus suklydo.

„Mavericks“: Kristaps Porzingis 32 (8/13 dvit., 3/10 trit., 9 atk. kam.), Luka Dončičius 29 (6/11 dvit., 2/11 trit., 12 atk. kam., 9 rez. perd.), Maxi Kleberis 14 (2/6 trit.), Sethas Curry 12 (2/7 trit.), Timas Hardaway 11 (0/5 trit., 7/8 baudos).

„Blazers“: C.J. McCollumas 35 (12/22 dvit.), Damianas Lillardas 28 (9/13 dvit., 1/7 trit.), Rodney Hoodas 20 (5/9 dvit., 3/3 trit.), Kentas Bazemore‘as 11, Zachas Collinsas 10.

Lillardo pasirodymas:

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Oklahoma Thunder Golden State Warriors 120-92 stat »
Memphis Grizzlies Brooklyn Nets 134-133 stat »
Dallas Mavericks Portland Trail Blazers 119-121 stat »
Minnesota Timberwolves Miami Heat 116-109 stat »
Los Angeles Lakers Charlotte Hornets 120-101 stat »

Spalio 28 d., pirmadienis

Atrinkti (0) Visi (5)
Visiškai į europiečių rankas perduotas klubo žaidimas.Tiek Luka,tiek Porzingis mėto po 20 su viršum metimų ir vargo nemato.Kai gerai krenta,pergalė,bet kai sunkiau,kaig šiandien,tai pralaimėjimas.Smagu matyti taip dominuojančius europiečius,bet kartais ir jiems pagalbos reikėtų iš kitų žaidėjų.
2019-10-28
-2
nu koks cia nesulaikomas duetas tipo zvaigzdes pataikymaa nei 30 proc nesiekia. Duokim bet kuriam zaidejui tiek progu ismest bus panasi statistika. Biski netikra vaizda sudaro tas ju rezultatyvumas.
2019-10-28
+1
x
kažkaip visada galvojau ,kad krepšinis komandinis sportas ir įsiskaito tik komandos pergalės. su tokiu spindesiu galima į plaof\'us nepatekt