Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Jamesas Hardenas iššovė puolime, Russellas Westbrookas buvo šalia trigubo dublio, o Hjustono „Rockets“ (2-1) duetas nukalė pergalę prieš savo buvusią ekipą.

40
29
95%
21/22
21%
3/14

„Rockets“ namuose 116:112 (22:35, 30:27, 39:18, 25:32) pranoko Oklahomos „Thunder“ (1-3) krepšininkus.

Hardenas per 37 minutes pelnė 40 taškų (5/7 dvit., 3/14 trit., 21/22 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei padarė 4 klaidas.

Tuo metu Westbrookas pridėjo 21 tašką (9/15 dvit., 0/1 trit., 3/4 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus suklydo.

„Rockets“ po dviejų kėlinių atsiliko 52:62, tačiau uraganinis trečiasis kėlinys leido perimti iniciatyvą.

Hardenas pelnė taškus su pražanga, Westbrookas atliko reidą link krepšio, Clintas Capela įkrovė iš viršaus, o Hardenas pridėjo tolimą metimą ir po 4 minučių „Rockets“ jau buvo priekyje 67:66.

Apskritai, „Rockets“ trečiąjį ketvirtį laimėjo 39:18, po kurio pirmavo 91:80, tačiau „Thunder“ grįžo į rungtynes.

Likus kiek daugiau nei 2 minutėms, Chrisas Paulas pataikė iš toli ir sumažino svečių deficitą iki 3 taškų (103:106). Hardenas į tai atsakė dviem baudomis, bet Paulas pridėjo dvitaškį.

Kitoje atakoje P.J. Tuckeris atseikėjo tritaškį, bet „Thunder“ ir vėl neliko pėsti, mat, likus 19,3 sekundės, tolimu metimu atsakė Shai Gilgeous-Alexanderis (108:111). Vis tik prasidėjus baudų maratonui „Rockets“ neklydo ir išsaugojo persvarą.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (3/14 trit., 21/22 baudos, 7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 21 (9/15 dvit., 12 atk. kam., 9 rez. perd.), P.J. Tuckeris 17 (5/7 trit., 9 atk. kam.), Clintas Capela 15 (7/11 dvit.), Ericas Gordonas 10.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis (6/15 dvit., 9 atk. kam.) ir Dennisas Schroderis (4/8 trit.) po 22, Danillo Gallinari 17 (2/7 trit.), Chrisas Paulas (3/7 trit.) ir Nerlensas Noelis (5/6 dvit.) po 15.