Nuotr.: USA TODAY Sports-Scanpix
Nuotr. USA TODAY Sports-Scanpix

Buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas pirmą kartą pasirodė su Los Andželo „Clippers“ (3-1) uniforma, o jo debiutas buvo pakrikštytas pergale.

30
37
100%
8/8
6

„Clippers“ namuose 111:96 (29:28, 28:26, 29:20, 25:22) pranoko Šarlotės „Hornets“ (1-3) ekipą bei grįžo į pergalių kelią po nesėkmės Finikse.

Waltonas ant parketo prabuvo kiek daugiau nei minutę, tačiau neužpildė nė vienos statistikos grafos.

„Clippers“ į pergalę vedė Kawhi Leonardas, pelnęs 30 taškų (8/13 dvit., 2/5 trit., 8/8 baudos), atkovojęs 7 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus, blokavęs 3 metimus bei 2 kartus suklydęs.

Los Andželo ekipa pabėgo tik ketvirtajame kėlinyje. Leonardas pelnė taškus su pražanga, Montrezlas Harrellas pridėjo metimą iš po krepšio, o Leonardas pataikė dar vieną dvitaškį ir „Clippers“ atitrūko 17 taškų persvara – 96:79.

„Hornets“ dar buvo sumažinę deficitą iki vienženklio, bet užsikabinti rimčiau nebesugebėjo.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 30 (8/13 dvit.), Lou Williamsas 23 (5/11 dvit.), Montrezlas Harrellas 19 (8/12 dvit., 7 atk. kam.), Landry Shametas 16 (4/9 trit.).

„Hornets“: Terry Rozieras 17 (4/10 dvit., 3/7 trit.), Malikas Monkas 15 (6/7 dvit.), Cody Zelleris (13 atk. kam.) ir Devonte Grahamas (12 rez. perd.) po 14, P.J. Washingtonas 11, Bismackas Biyombo 10.