Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (4-1) ekipa iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygoje. Aleksejaus Švedo vedami maskviečiai namuose 103:86 (25:29, 25:26, 27:18, 26:13) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (2-3).

26
28
100%
6/6
7

Beveik visų rungtynių metu pirmavęs „Chimki“ klubas apčiuopiamą persvarą susikūrė ketvirtojo kėlinio pradžioje: Janis Timma ir Sergejus Karasiovas smeigė po tritaškį, 4 taškus iš eilės pridėjo Švedas ir šeimininkų persvara pasiekė 12 taškų (87:75).

Kėliniui įpusėjus, po Jimmerio Fredette'o dviejų tritaškių ir Nicko Calatheso dvitaškio „Panathinaikos“ buvo priartėję iki 5 taškų (82:87), tačiau jau netrukus du taškus šeimininkams pelnė Jeremy Evansas, du tritaškius ir dvitaškį įsūdė Jonas Jerebko, o taiklus Švedo metimas iš vidutinio nuotolio galutinai uždarė rungtynes (99:84).

„Chimki“ ženkliai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių: Rimo Kurtinaičio auklėtiniai sugriebė 39 kamuolius, kai svečiai iš Graikijos savo ruožtu atkovojo 19.

Jeremy Evanso dėjimas:

Naudingiausiai šiose rungtynėse žaidė Aleksejus Švedas, kuris per 32 aikštelėje praleistas minutes pelnė 26 taškus (7/8 dvit, 2/8 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir iš viso surinko 28 naudingumo balus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 26 (7 rez. perd.), Janis Timma 16 (4/7 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Jonas Jerebko 14 (6 atk. kam.), Devinas Bookeris 13, Dairis Bertanis 12. Jeremy Evansas 10 (11 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredette'as 16, DeShaunas Thomasas ir Nickas Calathes (11 rez. perd.) po 10, Iannis Papapetrou ir Ianas Vougioukas po 9, Tyrese'as Rice'as (5 rez. perd.) ir Jacobas Wiley po 8.

Graži „Panathinaikos“ greita ataka:

Wesley Johnsonas stabdo Evanso skrydį:

Papapetrou dėjimas:

Atrinkti (0) Visi (6)
Galingai pradėjo sezoną Khimki.Ir tritaškiai puikiai krito,labai geru procentu pataikyta.Dar kai Švedas taip žaidžia,tai pergalė beveik visada garantuota.Kurtinaitis puikiai vadovauja ir komanda kol kas žaidžia puikų krepšinį.
2019-10-29
+11
Obama
Khimki turi visiska top 4 komanda, ir ji net labai simpatiska. Realiai finalo gal ir nepasieks, bet krepsinis labai grazus. :) Khimkiai ir Efes siu metu simpatuliai.