• „AX Armani Exchange“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, ALBA pralaimėjo ketvirtą sykį iš eilės

• Pirmus tris tritaškius prametęs Nedovičius realizavo kitus keturis, visus juos – per paskutines 11 rungtynių minučių

• Rokas Giedraitis per 29 minutes pelnė 18 taškų

• Artūras Gudaitis įmetė 5 taškus

Penkis mėnesius nežaidęs Nemanja Nedovičius sugrįžo ant parketo Eurolygoje, smeigė keturis tritaškius ir svariai prisidėjo prie ketvirtosios iš eilės Milano „AX Armani Exchange“ (4-1) pergalės.

17
19
100%
7/7
40%
2/5

Ettore Messinos auklėtinos antradienį Berlyne 81:78 (17:18, 9:15, 27:17, 28:28) pranoko vietos ALBA (1-4) ir išliko tarp penkių geriausių Eurolygos komandų sezono pradžioje.

Berlyno komandos negelbėjo nė dar vienas solidžias rungtynes sužaidęs Rokas Giedraitis. Per 29 minutes jis pelnė 18 taškų (2/6 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo vieną pražangą ir surinko 20 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“ komandai Artūras Gudaitis per 20 minučių pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo, du sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Prametęs pirmus tris savo tolimus metimus, Nedovičius pirmą kartą iš 6,75 m atstumo pasižymėjo trečiojo kėlinio pabaigoje, kai jo tritaškis persvėrė rezultatą svečių naudai – 53:50. Kaip paaiškėjo vėliau, „AX Armani Exchange“ nuo šio momento nebeatsiliko.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Nedovičius smeigė dar vieną tritaškį, po to pridėjo trečią, o Artūras Gudaitis pridėjo du taškus ir svečiai pirmavo 64:56.

Ketvirtą tritaškį pataikęs Nedovičius netrukus buvo priverstas sėstis ant suolo dėl penktosios pražangos, o ALBA, likus žaisti 17 sekundžių, po Nielso Giffey toli metimo priartėjo iki 73:75.

Kitoje aikštės pusėje Sergio Rodriguezas realizavo baudas, bet Peytonas Siva atsakė greitu dvitaškiu iš po krepšio.

Rodriguezas vėl sumetė baudas, o Martino Hermannssono tritaškis nieko nebepakeitė.

Penkis mėnesius dėl kelio traumos nežaidęs Nedovičius savaitgalį jau rungtyniavo Italijos čempionate, o pirmajame savo sezono Eurolygos mače per 22 minutes pelnė 12 taškų.

ALBA: Peytonas Siva 20 (3/8 trit., 9/9 baudos), Rokas Giedraitis 18 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Luke’as Sikma 9.

„AX Armani Exchange“: Sergio Rodriguezas 17, Luisas Scola 14 (6 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 12.