Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Nikola Jokičius Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse surinko trigubą dublį, tačiau tai neišgelbėjo jo atstovaujamos Denverio „Nuggets“ (3-1) nuo pirmojo pralaimėjimo sezone.

12
17
67%
2/3
71%
5/7

Michaelo Malone'o auklėtiniai namuose 106:109 (31:27, 30:33, 27:23, 18:26) pripažino Dalaso „Mavericks“ (3-1) pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar buvo priekyje (90:86), tačiau tuomet Teksaso klubas spurtavo 17:4 ir įgijo apčiuopiamą persvarą – 103:94.

Likus pusantros minutės iki mačo pabaigos, Garry Harrisas smeigė tolimą metimą ir sumažino „Nuggets“ atsilikimą iki minimumo (106:107), tačiau jau prasidėjus lemiamai rungtynių minutei Luka Dončičius pataikė metimą iš vidutinio nuotolio (109:106).

Nors Dončičius vėliau ir prametė abu baudų metimus, lemiamas Jamalo Murray tritaškis tikslo nepasiekė ir šeimininkai patyrė pirmąją nesėkmę šį sezoną.

Jokičius „Nuggets“ per 33 minutes surinko 10 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. Tai buvo jau antrasis serbo trigubas dublis sezono starte.

Dončičius nugalėtojams šioje dvikovoje per 33 minutes pelnė 12 taškų (2/6 dvit., 1/6 trit., 5/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kristaps Porzingis Teksaso ekipai per 33 minutes pridėjo dvigubą dublį – 10 taškų (3/6 dvit., 1/8 trit., 1/1 baud.) ir 14 atkovotų kamuolių.

„Mavericks“ rungtynėse sulaukė solidaus atsarginių žaidėjų indėlio – ant suolo rungtynes pradėję krepšininkai surinko 61 tašką. „Nuggets“ atsarginiai pelnė 22 taškus.

„Nuggets“: Paulas Millsapas 23 (4/7 trit., 8 atk. kam.), Willas Bartonas 19 (11 atk. kam.), Jamalas Murray ir Gary Harrisas po 16, Nikola Jokičius 10 (10 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Mavericks“: Maxi Kleberis ir Timas Hardaway po 14, Luka Dončičius, Delonas Wrightas ir Dorianas Finney-Smithas po 12, Jalenas Brunsonas 11 (8 rez. perd.), Kristaps Porzingis (1/8 trit., 14 atk. kam.), Sethas Curry ir Justinas Jacksonas po 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
glop
nors tritaskiai nekazka bet geras komandinis zaidimas rodo kad gali ir po 30 abu surinkt ir po 10 leisdami kitiem pasireikšt. sezono pradžia issibando kaip kas veikia bet i palyoffs 100% kad išeis. dar jei mid season trade kažka gaus kaip trečia superstar tai i finala išeit gali.
2019-10-30
Nelabai sekėsi šį kartą Mavs europiečių duetui.Už tai net 9 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.O čia tai tikras komandiškumas.Net ir lyderiams prasčiau sužaidus atsiranda kitų žaidėjų,kurie padeda.