Nuotr.: Reuters - Scanpiox
Nuotr. Reuters - Scanpiox

Vasarą iš Filadelfijos „76ers“ į Majamio „Heat“ (3-1) persikėlęs Jimmy Butleris debiutavo pastarosios komandos gretose, o tai Floridos valstijos klubui garantavo pergalę.

29
30
75%
12/16
7

Namuose žaidę Eriko Spoelstros auklėtiniai 112:97 (29:26, 30:23, 29:21, 24:27) įveikė Atlantos „Hawks“ (2-2).

Svečiai dvikovoje palūžo antrajame kėlinyje, kai jų lyderis Trae Youngas verždamasis link krepšio patyrė čiurnos traumą.

Išsamesni tyrimai krepšininkui bus atlikti trečiadienį, bet ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski paskelbė, jog manoma, kad Youngas išvengė rimtesnės traumos.

Pirmąsias trejas sezono rungtynes dėl dukros gimimo praleidęs Butleris per 31 minutę pelnė 21 tašką (4/9 dvit., 1/2 trit., 10/15 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Laimėti rungtynes prieš visus šiuos fanus yra ypatinga“, – po dvikovos džiaugėsi Butleris.

Vis dėlto šioje dvikovoje Majamio klubo sirgalių akys labiausiai krypo į lygos naujoką Tylerį Herro.

Gynėjas per 29 minutes pelnė 29 taškus (4/5 dvit., 3/4 trit., 12/16 baud.) ir tapo daugiausiai taškų pelniusiu lygos naujoku, pradėjusiu rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolelio, „Heat“ istorijoje.

„Hawks“ gretose dviženklį taškų skaičių surinko vos du krepšininkai – Johnas Collinsas ir Jabari Parkeris.

„Heat“: Tyleris Herro 29 (12/16 baud.), Goranas Dragičius ir Jimmy Butleris (10/15 baud.) po 21, Kendrickas Nunnas ir Bamas Adebayo (10 atk. kam.) po 17.

„Hawks“: Johnas Collinsas 30 (5/8 trit.), Jabari Parkeris 12, DeAndre Bembry 9.